[Aktualizacja] Dziś poznamy datę premiery Dragon’s Dogma II

Już dziś poznamy datę premiery najnowszej gry cRPG od Capcomu, czyli Dragon’s Dogma II.

@ 28.11.2023, 17:52
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

[Aktualizacja] Dziś poznamy datę premiery Dragon’s Dogma II

Według reżysera Dragon’s Dogma II, w trakcie zaplanowanej na dziś prezentacji ujawniona zostanie data premiery gry. Prezentacja odbędzie się dzisiaj, czyli 28 listopada, o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Ogłaszając transmisję na początku tego miesiąca firma Capcom oznajmiła, że podczas seansu pojawią się zupełnie nowe informacje dotyczące rozgrywki, a całe wydarzenie ma trwać mniej więcej 15 minut. W tym czasie o projekcie opowiadać będą Hideaki Ituno (reżyser) oraz Yoshiaki Hirabayashi (producent).

Teraz Ituno napisał na portalu X (dawniej Twitter), że oprócz rozgrywki w specjalnym wydarzeniu online ujawniona zostanie także data premiery Dragon’s Dogma II. Jak dobrze pójdzie i jeśli potwierdzą się wcześniejsze doniesienia, będzie ona miała miejsce w marcu 2024 roku.

Aktualizacja: Gra zadebiutuje 22 marca 2024 roku - potwierdzono na platformie Steam.

Dragon’s Dogma II zostało ogłoszone w zeszłym roku podczas transmisji na żywo z okazji 10. rocznicy powstania oryginalnej gry, która okazała się sporym sukcesem. Capcom po wielu latach przygotowań chce rozwijać swoją markę, co czyni za sprawą "dwójki".

Sprawdź także:
Dragon's Dogma II

Dragon's Dogma II

Premiera: 22 marca 2024
PC, PS5, XBOX X/S

Dragon's Dogma II to kontynuacja ciepło przyjętego cRPG-a akcji od firmy Capcom, którego akcja osadzona została w mrocznym świecie fantasy. Za projekt odpowiada wewnętrzn...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?