Produkcja drugiego sezonu The Last of Us ruszy w styczniu, wyciekło imię aktorki, która wcieli się w Abby

Na pewno wielu naszych czytelników zastanawiało się kiedy poznamy imię aktorki, która wcieli się w Abby w drugim sezonie serialu The Last of Us. Oficjalnej informacji nie mamy, ale pojawił się przeciek.

@ 15.11.2023, 16:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, ps4, ps5

Produkcja drugiego sezonu The Last of Us ruszy w styczniu, wyciekło imię aktorki, która wcieli się w Abby

Drugi sezon serialu The Last of Us zaliczył opóźnienie ze względu na strajk scenarzystów i aktorów w Hollywood. Z najnowszych doniesień wynika jednak, że produkcja ruszy na początku stycznia, a dokładnie 7 dnia tegoż miesiąca. Sezon drugi będzie filmowany w Kanadzie, a my przy okazji dowiedzieliśmy się kto potencjalnie zagra Abby.

Abby to jedna z kluczowych postaci The Last of Us: Part II, więc nie powinno być zaskoczeniem, że w drugim sezonie serialu na podstawie gry będzie ona także istotna. Mimo że oficjalnie niczego nie potwierdzono, dziennikarz Jeff Sneider twierdzi, że rolę powierzono aktorce Kaitlyn Dever, znanej między innymi z Lekomanii oraz Justified.

Co ciekawe, Kaitlyn Dever była jedną z kilku aktorek uczestniczących w przesłuchaniach do roli Ellie - głównej bohaterki całego cyklu. Przeszła ona podobno dość daleko w castingu, była też faworytką fanów, ale finalnie w roli tej obsadzono Bellę Ramsey.

Więcej informacji na temat drugiego sezonu The Last of Us będziemy mieć dla Was niebawem. Jego premiera, jak dobrze pójdzie, odbędzie się w 2025 rok. Nie będzie on pokrywał całej drugiej części gry, albowiem jej scenariusz jest zbyt rozbudowany i koniecznością okazało się podzielenie go na kilka sezonów. Ile? Tego jeszcze nie wiemy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   12:02, 16.11.2023
No jak Abba tam jest to może obejrzę.