Netflix zapowiada piąty i ostatni sezon serialu Wiedźmin

Serial Wiedźmin otrzyma piąty i jednocześnie ostatni sezon na Netflixie. Dwa ostatnie sezony przygotowywane są w tym samym czasie.

@ 19.04.2024, 10:28
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Netflix zapowiada piąty i ostatni sezon serialu Wiedźmin

Serial Wiedźmin otrzyma piąty sezon. Będzie to jednocześnie ostatni sezon serialowych przygód Geralta z Rivii, przynajmniej jeśli chodzi o Netflixa.

Zdjęcia do czwartego sezonu serialu rozpoczęły się właśnie w Wielkiej Brytanii, a Liam Hemsworth przejmuje główną rolę Geralta po ustąpieniu Henry’ego Cavilla. Hemsworth będzie nadal grał Geralta w sezonie 5, który będzie kręcony równolegle z sezonem 4. Po sezonie 5. serial się zakończy.

Według Netflix sezon 4 i 5 obejmie trzy ostatnie książki z serii Wiedźmin: Chrzest ognia, Wieża Jaskółki oraz Pani Jeziora. Ciekawie się to zapowiada, choć nie wiadomo, jak Hemsworth sprawdzi się w roli Geralta. Serialowy Wiedźmin przebył długą drogę. Od zachwytów, po krytykę. Miejmy nadzieję, że czwarty i piąty sezon, wraz ze zmianą bohatera wprowadzą ciekawe zmiany, które spodobają się widzom.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
2 kudospetrucci109   @   12:39, 19.04.2024
Mogliby się zlitować nad widzami i po prostu skasować ten serial po 3 sezonie...
0 kudosBarbarella.   @   14:12, 19.04.2024
Cytat: petrucci109
Mogliby się zlitować nad widzami i po prostu skasować ten serial po 3 sezonie...

Nie czytałam wprawdzie książek więc nie wypada mi się drzeć że ten serial to profanacja ale no.....masz rację. Cool