The Thaumaturge - opóźniono datę premiery gry

The Thaumaturge nie zadebiutuje niestety w tym roku. Nową datę premiery wyznaczono na rok przyszły.

@ 15.11.2023, 16:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

The Thaumaturge - opóźniono datę premiery gry

11 bit studios oraz Fool's Theory informują, że postanowiono przesunąć datę premiery The Thaumaturge. Deweloperzy potrzebują nieco więcej czasu na dopieszczenie wszystkich elementów przedsięwzięcia, a w rezultacie nie zagramy - jak pierwotnie planowano - 5 grudnia bieżącego roku, ale dopiero 20 lutego roku 2024.

W informacji prasowej napisano, że podczas ostatnich szlifów deweloperzy zauważyli, iż wiele elementów da się mocniej dopracować i ulepszyć. Dostrzeżono też, że optymalizacja nie jest do końca taka, jak być powinna i nadal jest przestrzeń do tego, by ją poprawić. Mając komfort i mogąc pozwolić sobie na kilka dodatkowych miesięcy dewelopingu, podjęto decyzję o opóźnieniu.

The Thaumaturge to rozbudowane narracyjne RPG, w którym wcielamy się w Wiktora Szulskiego, taumaturga chcącego pogodzić się z własną przeszłością. Akcja projektu przenosi nas do roku 1905, a miejscem wydarzeń jest Warszawa. Tematem przewodnim projektu jest zaś walka z wewnętrznymi demonami oraz problemami psychicznymi.

Nowa data premiery The Thaumaturge wyznaczona została na 20 lutego 2024 roku. Zagramy wówczas wyłącznie na PC. Jeśli chodzi o wydania dla PS5 oraz XS, pojawią się one w sprzedaży w późniejszym terminie. Jakim? Na razie nie wiemy.

Gdybyście byli zainteresowani zakupem wersji PC, koniecznie rzućcie okiem na jej wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
The Thaumaturge

The Thaumaturge

Premiera: 20 lutego 2024
PC, XBOX X/S, PS5

The Thaumaturge to izometryczna, fabularna gra RPG od studia Fool's Theory, znanego z gry Seven: The Days Long Gone z 2017 roku.Akcja produkcji ma miejsce w Warszawie z l...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?