Star Wars Jedi 3 powstaje; potwierdził to jeden z aktorów

Aktor wcielający się w głównego bohatera serii Star Wars Jedi, Cameron Monaghan, potwierdził, że rozpoczęto już prace nad zwieńczeniem trylogii.

@ 25.09.2023, 12:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Star Wars Jedi 3 powstaje; potwierdził to jeden z aktorów

Star Wars Jedi: Ocalały zadebiutowało pod koniec kwietnia bieżącego roku. Już wtedy deweloperzy przyznawali, że bardzo chętnie przygotowaliby całą trylogię, a z najnowszych doniesień wynika, że prace nad trójką zostały już rozpoczęte. I to bez reżysera dotychczasowych części, albowiem postanowił on niedawno opuścić studio Respawn Entertainment.

Podczas panelu zorganizowanego w trakcie Ocala Comic Con, aktor wcielający się w głównego bohatera serii, Cala Kestisa, powiedział, że Star Wars Jedi 3 jest już przygotowywane. Cameron Monaghan, bo o nim mowa, prawdopodobnie przedwcześnie się wygadał, co oczywiście podchwyciły rozmaite redakcje, uczestniczące w wydarzeniu.

"Pracujemy nad trójką i robimy ją teraz. To wielkie przedsięwzięcie i były rozmaite rozmowy na jego temat, ale mam nadzieję, że gdy ogarniemy wszystko, uda nam się przygotować coś wspaniałego".

To nie pierwszy raz kiedy pojawiają się informacje na temat Star Wars Jedi 3. Jakiś czas temu prezes Electronic Arts, Andrew Wilson, także powiedział, że chciałby bardzo kontynuować serię, co nie powinno być zaskoczeniem, gdy weźmiemy pod uwagę, że obie dotychczasowe części sprzedały się bardzo dobrze.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Star Wars Jedi: Ocalały, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję, byście wiedzieli czego się spodziewać. Grając pamiętajcie natomiast o poradniku, który dla Was przygotowaliśmy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?