Final Fantasy VII Rebirth na nowych materiałach z rozgrywki

W sieci pojawiły się nowe materiały filmowe, ukazujące gameplay z Final Fantasy VII Rebirth.

@ 24.09.2023, 12:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Final Fantasy VII Rebirth na nowych materiałach z rozgrywki

Square Enix przygotowuje się powoli do przyszłorocznej premiery Final Fantasy VII Rebirth. Ekipy odpowiedzialnej za grę nie mogło w związku z tym zabraknąć na targach Tokyo Game Show, to oznacza, że do sieci trafiły kolejne materiały filmowe ukazujące projekt. Widzimy na nich między innymi kolejną dużą lokację, The Grasslands, a także mini-gry oraz system walki.

Obszar zwany The Grasslands zobaczycie od około 29 minuty transmisji. Zwiastun pokazuje jakie mini-gry w tej lokacji można znaleźć, a część z nich widać po znaczniku 1:04:08. Jest karcianka, jest ranczo Chocobo, a także gra rytmiczna, wymagająca grania na pianinie.

Ogólnie The Grasslands to duża lokacja, obejmująca dwa kilometry kwadratowe terenu oraz wypełniona aktywnościami, które istotnie wpłyną na czas, jaki spędzać będziemy w wirtualnym świecie Final Fantasy VII Rebirth. Zwiedzenie i zobaczenie wszystkiego ma ponoć pochłonąć ponad 100 godzin naszego wolnego czasu.

Premierę Final Fantasy VII Rebirth zaplanowano na 29 lutego 2024 roku, a grać będziemy wówczas wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Projekt zadebiutuje na dwóch płytach Blu-ray i wymagał będzie 150 GB wolnej przestrzeni na dysku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?