Tekken 8 - Feng Wei oraz zamknięte beta testy

W sieci pojawił się kolejny zwiastun promujący Tekken 8. Deweloperzy przy okazji zdradzili kiedy odbędą się beta testy gry.

@ 19.09.2023, 17:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Tekken 8 - Feng Wei oraz zamknięte beta testy

Bandai Namco opublikowało w sieci kolejny materiał filmowy z Tekken 8. Na zwiastunie widzimy wojownika zwanego Feng Wei, którego po raz pierwszy wprowadzono do Tekken 5. Powraca on w "ósemce", specjalizując się w sztukach walki pochodzących z Chin. Część z ruchów fajtera znajdziecie na załączonym wideo.

Feng Wei jest jednym z mocniejszych wojowników w serii Tekken. Specjalizuje się on w potężnych ciosach pięściami, jest agresywny i potrafi szybko wytrącić oponenta z równowagi. Stosuje w tym celu m.in. tupnięcia oraz uderzenia z ramienia. Wiele jego uderzeń, szczególnie kontrataków, jest szybkich, co niejednego przeciwnika wprawi w osłupienie.

Zwiastun, na którym widzimy Feng Wei to nie tylko prezentacja wojownika, ale również zapowiedź zamkniętych beta testów, które odbędą się pomiędzy 20, a 23 października. W tym czasie sprawdzimy 19 ujawnionych wojowników, część aren, a także dynamiczne tryby zabawy.

Premiera Tekken 8 zaplanowana została na 26 stycznia 2024 roku. Poniżej rzucić okiem możecie na zwiastun projektu.


Sprawdź także:
Tekken 8

Tekken 8

Premiera: 26 stycznia 2024
PC, PS5, XBOX X/S

Tekken 8 to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk sięgającej czasów pierwszej generacji konosli Playstation. Za produkcję i wydawnictwo odpowiada firma Bandai Namco En...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?