Lies of P ma dziś premierę

Kolejny przedstawiciel gatunku soulslike, Lies of P, jest od dziś dostępny w sprzedaży na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji.

@ 19.09.2023, 16:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Lies of P ma dziś premierę

Neowiz przypomina, że Lies of P, kolejny przedstawiciel gatunku soulslike ma dziś swoją oficjalną premierę. Projekt jest w rezultacie dostępny na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Jeśli rozważacie jego zakup w wersji dla blaszaków, koniecznie zerknijcie na wymagania sprzętowe.

Lies of P to gra akcji, której historia inspirowana jest powieścią o Pinokiu. Przenosimy się w niej do świata inspirowanego Belle Epoque, który niestety popadł w ruinę. Po ulicach miast poruszają się niebezpieczne marionetki, a gracz musi odnaleźć swojego twórcę, Dżepetto, aby dojść do tego, co doprowadziło do upadku cywilizacji. Podróż nie będzie oczywiście łatwa ze względu na mnogość oponentów oraz niebywale groźnych bossów.

Główny bohater Lies of P korzysta oczywiście z wielu rodzajów broni, aby eliminować napotkanych przeciwników. Do tego dochodzą jeszcze zdolności specjalne oraz dodatkowe wyposażenie, stanowiące jedyny sposób na to, by osiągnąć sukces. Jak na soulslike przystało, nie przyjdzie on łatwo i konieczne będzie wielokrotne podchodzenie do tych samych problemów.

Poniżej obejrzeć możecie zwiastun premierowy Lies of P.


Sprawdź także:
Lies of P

Lies of P

Premiera: 19 września 2023
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE

Lies of P to przygodowa gra akcji utrzymana w formule soulslike, której akcja osadzona została w mroczniejszej wersji baśni Pinokio autorstwa Carla Collodiego. Za projekt...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:24, 19.09.2023
Ja już swój egzemplarz mam Szczęśliwy
0 kudosBarbarella.   @   18:28, 19.09.2023
Ja oczywiście poczekam na supermegapromocję ale w każdym razie będzie to pierwszy soulslike w który spróbuję zagrać. Dumny