Banishers: Ghosts of New Eden na zwiastunie wyjaśniającym opowieść, wybory oraz zdolności

Studio Don't Nod pracuje w tym momencie nad ciekawie zapowiadającą się grą RPG akcji, Banishers: Ghosts of New Eden, a w sieci pojawił się kolejny jej zwiastun.

@ 19.09.2023, 17:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Banishers: Ghosts of New Eden na zwiastunie wyjaśniającym opowieść, wybory oraz zdolności

Banishers: Ghosts of New Eden to całkiem ciekawie zapowiadające się RPG akcji przygotowywane obecnie przez studio DON"T NOD. Wydaniem projektu zajmie się Focus Entertainment, a jako że jego premiera jest względnie blisko, w sieci pojawił się kolejny zwiastun go przybliżający. Tym razem twórcy postanowili nam opowiedzieć co nieco na temat świata, scenariusza oraz wyborów, przed którymi staną bohaterowie.

W Banishers: Ghosts of New Eden obserwujemy podróż łowców duchów o imieniu Red i Antea. Przemierzają oni pełne niebezpieczeństw miejsca, a ich celem jest zapewnianie spoczynku zagubionym duszom. Żeby było ciekawiej, Antea zmarła, a jej duch następnie "przyczepił" się w jakiś sposób do Reda. Od tej pory duet podróżuje wspólnie i razem rozwiązuje napotkane problemy.

Co ciekawe, wszystkie wybory w Banishers: Ghosts of New Eden będą niosły ze sobą konsekwencje. Jednym z trudniejszych wyborów będzie ten związany z Anteą, której możemy pomóc w powrocie do świata żywych. Także i ta czynność będzie się wiązała z niełatwymi wyborami.

Bohaterowie gry mają oczywiście odmienne umiejętności oraz wyposażenie. Przełączanie się pomiędzy nimi stanowić ma klucz do sukcesu i jedyny sposób na to, by brnąć do przodu. Osobiście protagonistom będziemy mogli pomóc już 7 listopada, kiedy Banishers: Ghosts of New Eden zadebiutuje w sklepach na PC, PS5 oraz XS.

Jeśli nie mieliście okazji, spójrzcie na gameplay, widniejący pod najnowszym zwiastunem. Da Wam on pogląd na to, czego możecie się spodziewać.


Sprawdź także:
Banishers: Ghosts of New Eden

Banishers: Ghosts of New Eden

Premiera: 13 lutego 2024
PC, PS5, XBOX X/S

Banishers: Ghosts of New Eden to cRPG akcji utrzymane w klimatach fantasy i alternatywnej historii. Za produkcję odpowiada studio Dontnod Entertainment, znane m.in. z ser...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   11:48, 20.09.2023
Kolejny RPG, który wygląda jak dziesiątki innych...
0 kudosBarbarella.   @   12:42, 20.09.2023
A mnie to właśnie zaciekawiło. Fabuła nie zapowiada się sztampowo jak w dziesiątkach erpegów. Zresztą studio Don't nod ma u mnie duży plus za ciekawe nietuzinkowe fabuły {Life Is Strange}.