Seria Tekken sprzedała się w imponującym nakładzie

Bandai Namco na pewno nie ma powodów do narzekania, jeśli chodzi o zainteresowanie serią Tekken.

@ 03.04.2024, 15:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Seria Tekken sprzedała się w imponującym nakładzie

Tekken 8 wzbudził ostatnio sporo kontrowersji wśród fanów cyklu, kiedy Bandai Namco dodało do gry mikropłatności oraz przepustkę sezonową. Mimo zainteresowanie projektem nie słabnie, a gracze nadal sięgają po kolejne egzemplarze, o czym świadczy sprzedaż.

Przed premierą "ósemki" producent cyklu, Katsuhiro Harada, ujawnił, że marka Tekken rozeszła się już w nakładzie 55 milionów egzemplarzy. Teraz dowiedzieliśmy się, że od debiutu Tekken 8 sprzedało się kolejne 2 mln sztuk gier z tegoż cyklu. Takie informacje przynajmniej docierają do nas za sprawą wypowiedzi Shuhei Yoshidy, który rozmawiał z Haradą na temat sprzedaży Tekken 8.

Bandai Namco nie potwierdziło co prawda sprzedaży, ale biorąc pod uwagę, że Tekken 8 sprzedał się w liczbie 2 mln kopii, można spokojnie założyć, że seria przekroczyła wspomniany próg. Na razie nie znamy jednak konkretnego wyniku. Czekamy na wieści ze strony wydawcy.

Tekken 8 dostępne jest na PC, PS5 oraz XS, a jeśli rozważacie jego zakup, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję.


Sprawdź także:
Tekken 8

Tekken 8

Premiera: 26 stycznia 2024
PC, PS5, XBOX X/S

Tekken 8 to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk sięgającej czasów pierwszej generacji konosli Playstation. Za produkcję i wydawnictwo odpowiada firma Bandai Namco En...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?