Posłuchaj koncertu London Symphony Orchestra muzyki ze Starfielda

Zobacz piękny koncert London Symphony Orchestra z gry Starfield.

@ 14.09.2023, 15:05
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox x/s

Posłuchaj koncertu London Symphony Orchestra muzyki ze Starfielda

Bethesda wypuściła godzinny koncert muzyki z gry Starfield. Koncert, który można obejrzeć na kanale wydawcy w serwisie YouTube to występ London Symphony Orchestra.

London Symphony Orchestra współpracowało już wcześniej z Bethesdą przy koncercie z okazji 10. rocznicy Skyrim, podczas którego wykonało 10-minutowy Starfield Suite zawierający muzykę z nowej produkcji.

Tym razem jest to jednak pierwszy pełny koncert z muzyką z najnowszego dzieła deweloperów. Muzykę do Starfield skomponował Inon Zur, izraelsko-amerykański kompozytor, którego wcześniejsze prace obejmują ścieżki dźwiękowe do Fallouta 3 i 4, serii Dragon Age i Crysis.

Przedsięwzięcie Bethesdy zostało wydane 6 września na konsolę Xbox Series X/S i komputery PC za pośrednictwem systemu Windows oraz platformy Steam. Jest ono też dostępne w usłudze Game Pass.


Sprawdź także:
Starfield

Starfield

Premiera: 06 września 2023
PC, XBOX X/S

Starfield to kolejna gra z gatunku RPG akcji od Bethesda Game Studios. Tym razem deweloperzy, który specjalizują się w produkcjach z klimatów bliższych postapokalipsie (F...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?