Starfield dostępne jest już w usłudze GeForce Now

Jeśli subskrybujecie GeForce Now, to powinna Was ucieszyć informacja o tym, że do zestawu dostępnych w usłudze gier dodano Starfield.

@ 14.09.2023, 14:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Starfield dostępne jest już w usłudze GeForce Now

Starfield, najnowsze dzieło studia Bathesda, zadebiutowało na rynku w zeszłym tygodniu. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić tego kosmicznego RPG, to od dziś możecie to zrobić nie tylko na PC oraz konsolach Xbox Series X|S, ale także na wszystkich urządzeniach, na których dostępna jest usługa GeForce Now - pod warunkiem oczywiście, że macie wykupiony abonament oraz zakupioną grę.

GeForce Now, jeśli nie wiecie z czym to się je, jest platformą do streamingu gier, która jest w stanie przesyłać obraz o rozdzielczości 4K i z prędkością 120 klatek na sekundę. Wykorzystuje ona wówczas karty graficzne GeForce RTX 4080, ale trzeba posiadać GeForce Now w wariancie Ultimate, kosztujący $20 miesięcznie. Warto też pamiętać, że trzeba kupić Starfield np. w Steam, bo GeForce Now nie oferuje sprzedaży gier.

Jeśli chodzi o to, jakiej wydajności możecie się spodziewać w przypadku Starfield, zależy ona przede wszystkim od szybkości łącza internetowego, jakim dysponujecie w swoim miejscu zamieszkania, tudzież poza nim, jeśli gracie mobilnie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?