Zapowiedziano Titan Quest 2 - nowe RPG akcji od THQ Nordic

THQ Nordic postanowiło przywrócić do życia serię Titan Quest. Najnowszy jej przedstawiciel, Titan Quest 2, dostępny będzie wyłącznie na PC, a Wy możecie rzucić okiem na pierwszy zwiastun.

@ 12.08.2023, 19:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Zapowiedziano Titan Quest 2 - nowe RPG akcji od THQ Nordic

W trakcie minionego już THQ Nordic Showcase znany wydawca postanowił zapowiedzieć kolejną odsłonę popularnej serii Titan Quest. Pełnoprawna kontynuacja w postaci Titan Quest 2 nie ma jeszcze daty premiery, ale nie zadebiutuje wyłącznie na komputerach osobistych.

Zapowiedzi towarzyszy pierwszy zwiastun Titan Quest 2. Jako że nie pokazuje on żadnych ujęć z rozgrywki, nie sposób powiedzieć czego możemy się spodziewać. Pierwowzór był hack'n'slashem, mającym stanowić konkurencję dla serii Diablo, ale "dwójka" może być czymś całkiem innym, może mocniej skłaniać się w kierunku RPG.

Za powstanie Titan Quest 2 odpowiada studio Grimlore Games, które wcześniej przygotowało m.in. SpellForce 3. Z dotychczasowego opisu gry wynika, że będziemy mieć do czynienia z RPG akcji, w którym wydarzenia obserwujemy z perspektywy izometrycznej. Akcja toczy się w antycznym, ręcznie wykreowanym świecie.

Jak tylko dostaniemy więcej informacji na temat Titan Quest 2, będziemy Wam je oczywiście przekazywać na bieżąco.


Sprawdź także:
Titan Quest

Titan Quest

Premiera: 26 czerwca 2006
PC, MOB, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Titan Quest to kolejna gra z popularnego gatunku hack'n'slash, zapoczątkowanego przez serię Diablo. Podobnie jak w dziele Blizzarda, tak i tu naszym celem jest wykonywani...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?