Nowy Humble Bundle to m.in. Volume oraz Dungeons 2

Jak zwykle, zyskają nie tylko deweloperzy, ale także ludzie w potrzebie.

@ 23.11.2016, 12:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Nowy Humble Bundle to m.in. Volume oraz Dungeons 2

Jeśli lubicie przeróżne bundle, koniecznie zainteresujcie się najnowszym z nich. W ramach obecnie dostępnego Humble Bundle będziecie bowiem w stanie dorwać w niezłych cenach m.in. Volume, TIS-100 oraz Legend of Grimrock 2.

Najnowszy Humble Bundle to zestaw przygotowany przez osoby prowadzące inicjatywę. Jeden z pracowników wybrał gry, a także beneficjenta, który otrzyma pieniądze zebrane podczas sprzedaży. Tym razem inicjatywą wykazał się Nick, pracujący jako inżynier. Pieniądze zdecydował się on przeznaczyć na leczenie sklerozy.

Przechodząc do gier, które wchodzą w skład pakietu, jeśli dacie co łaska otrzymacie Volume, TIS-100 oraz Legend of Grimrock 2. Jeżeli zdecydujecie się przebić aktualną średnią w Wasze ręce wpadnie dodatkowo Infinifactory, The Secret World oraz Dungeons 2.

Najdroższy zestaw wymaga wpłacenia $14 - jeżeli się na to zdecydujecie, prócz powyższych gier, otrzymacie też Grim Dawn - całkiem udane RPG, stworzone na silniku graficznym, napędzającym Titan Quest.

Wszystkie gry są w wersjach dla komputerów osobistych, napędzanych przez system Windows. Część z nich posiada zabezpieczenia antypirackie, część pozbawiona jest jakiegokolwiek DRM. Wpłaty, jak zwykle, dzielone są pomiędzy deweloperów, prowadzących akcję oraz organizację charytatywną.


Sprawdź także:
Titan Quest

Titan Quest

Premiera: 26 czerwca 2006
PC, MOB, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Titan Quest to kolejna gra z popularnego gatunku hack'n'slash, zapoczątkowanego przez serię Diablo. Podobnie jak w dziele Blizzarda, tak i tu naszym celem jest wykonywani...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?