Remaster Titan Quest zadebiutuje w marcu 2018 roku

Firma THQ Nordic planuje wydać go na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

@ 14.12.2017, 10:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Remaster Titan Quest zadebiutuje w marcu 2018 roku

Jeśli do tej pory nie graliście w całkiem udanego hack'n'slasha zatytułowanego Titan Quest, to nie szlochajcie. Właśnie dowiedzieliśmy się, że THQ Nordic zamierza przygotować i wydać jego odświeżoną wersję. Zadebiutuje ona na PlayStation 4 oraz Xboksie One w marcu przyszłego roku. Powstaje też wersja dedykowana Nintendo Switch.

Jak to zwykle w przypadku remasterów bywa, wydawca zamierza podrasować oprawę wizualną przedsięwzięcia, dopasowując ją do dzisiejszych standardów. Będą więc poprawione animacje, wyższej jakości tekstury, a także jakieś bardziej nowoczesne efekty specjalne.

W remaster Titan Quest zagramy zarówno samodzielnie, jak i w ramach trybu współpracy, w którym jednocześnie walczyć będzie nawet 6 graczy. W zależności od pojemności Waszego portfela, możecie nabyć wersję standardową albo kolekcjonerską. Niezależnie od wyboru, otrzymacie podstawkę oraz dodatek Immortal Throne.

Edycja kolekcjonerka zawiera replikę greckiego hełmu, notes oraz specjalne pudełko premium. Całość podziwiać możecie na zamieszczonej poniżej fotce. Jeśli zdecydujecie się na jej zakup, musicie wydać około 450 zł na konsolach i 410 zł na PeCetach. Standardowe wydanie kosztować będzie około 120 zł, a nabędziecie je wyłącznie na PS4 oraz Xboksie One.

Premiera zremasterowanego Titan Quest zaplanowana została na 20 marca 2018 roku. W sklepach pojawią się wówczas obie wersje: standardowa i kolekcjonerska.


Sprawdź także:
Titan Quest

Titan Quest

Premiera: 26 czerwca 2006
PC, MOB, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Titan Quest to kolejna gra z popularnego gatunku hack'n'slash, zapoczątkowanego przez serię Diablo. Podobnie jak w dziele Blizzarda, tak i tu naszym celem jest wykonywani...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?