Aktor z Deus Ex: Rozłam Ludzkości nie wie nic na temat nowej gry

Elias Toufexis, który podkładał głos pod Adama Jensena, nie wie kompletnie nic na temat ewentualnej kontynuacji serii Deus Ex.

@ 10.07.2023, 14:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Aktor z Deus Ex: Rozłam Ludzkości nie wie nic na temat nowej gry

Jeśli liczyliście na to, że cykl Deus Ex w najbliższym czasie powróci, to mamy kiepskie wieści. Embracer Group, spółka, która przejęła Crystal Dynamics oraz Eidos Montreal wraz z markami Deus Ex oraz Tomb Raider prawdopodobnie nie pracuje na razie nad kolejną częścią pierwszej z wymienionych serii.

Elias Toufexis, czyli aktor, który wcielał się w postać Adama Jensena w Buncie Ludzkości oraz Rozłamie Ludzkości, napisał ostatnio na Twitterze, że chciałby zająć się kolejnym Deus Ex, ale póki co nikt się z nim nie kontaktował na ten temat, co znaczy, że projekt najpewniej nie powstaje.

"Tak, cieszę się, że mam zajęcie, ale chciałbym coś więcej zrobić z nowym Deus Ex. Nie obowiązuje mnie żadna umowa o poufności (NDA), jeśli chodzi o Deus Ex, ponieważ nikt się ze mną na ten temat nie kontaktował. Serio".

Co ciekawe, dziennikarz Bloomberga, Jason Schreier, w 2022 roku twierdził, że nowy Deus Ex jest w "bardzo, bardzo wczesnej" fazie dewelopingu. Być może właśnie dlatego Toufexis nie otrzymał jeszcze żadnych ofert dotyczących potencjalnej współpracy. Projekt może być nadal na wczesnych etapach rozwoju i kwestie dialogowe nie są jeszcze nagrywane.

Tak czy inaczej, wszelkie nowe informacje będziemy mieć dla Was na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   19:04, 10.07.2023
Podobały mi się Deusy ale nie tęsknię za serią. Przejadło się " zadrutowanie".