Deus Ex: Rozłam Ludzkości (PC) - okladka

Deus Ex: Rozłam Ludzkości (PC)

Premiera:
23 sierpnia 2016
Premiera PL:
23 sierpnia 2016
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (38)Gram (7)Ukończone (19)Kupię (13)

Opis Deus Ex: Rozłam Ludzkości (PC)
B92 @ 23:38 07.04.2015
Bartłomiej "B92" Koczenasz
Mam na imię Bartek urodziłem się w 1992 roku, stąd mój nick B92. Chodzę do III klasy liceum ogólnokształcącego o profilu matematyczno-informatyczno-fizycznym. Interesuję się sportem, głównie piłką nożną (Chelsea Londyn) oraz grami i sprzętem komputerowym. Słucham rocka, punk i muzyki "z radia", ulubiony zespół to Linkin Park. Jeśli chodzi o filmy to oglądam wszystko co dobre, moim ulubionym filmem jest Gladiator. Wcześniej byłem redaktorem naczelnym portalu GameRAR.pl i redaktorem Tawerny Gier.

Śr. długość gry: 23h 30min

+ czaswięcej

Deus Ex: Rozłam Ludzkości to kolejna odsłona zapoczątkowanej w 2000 roku serii Deus Ex. W produkcji stworzonej przez ekipę Eidos Montreal ponownie wcielamy się w Adama Jensena - głównego bohatera Buntu Ludzkości, który musi stawić czoła terrorystom z całego świata.

Akcja Deus Ex: Rozłam Ludzkości toczy się w 2029 roku, dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w Buncie Ludzkości oraz niesławnej Awarii Wszczepów. W jej wyniku miliony osób poniosły śmierć z rąk tych, którzy zainstalowali w sobie ulepszenia.To wydarzenie spowodowało ogromy podział pomiędzy ludźmi, którzy zdecydowali się na wszczepy oraz przeciwnikami tego typu praktyk. W atmosferze niepokojów społecznych różne frakcje szukają sposobów manipulowania opinią publiczną dla swoich korzyści. W środku zamieszania i chaosu do gry powraca agent Adam Jensen. Wzmocniony o całkowicie nowe ulepszenia Jensen znów trafia na trop prowadzący do ogólnoświatowego spisku.

Rozgrywka wykorzystuje mechanizmy zastosowane w poprzedniej odsłonie, oferując nieliniową zabawę, podczas której równie dobrze możemy strzelać do wszystkiego co się rusza, jak i skradać się i po cichu wykańczać kolejnych wrogów. Wszystko to dzięki wykorzystaniu modyfikacji ciała Jensena. Dzięki technologii przyszłości potrafi on widzieć przez ściany, skanować wrogów, hakować urządzenia i robić wiele innych rzeczy.

Dający spore pole do popisu gameplay uzupełniany jest także przez świat produkcji, reagujący na nasze poczynania. Podejmując konkretne działa w jednym etapie, wywołujemy ich konsekwencje w innym. Wszystko to doprawione zostało przez zaawansowaną sztuczną inteligencję, która jest dużo bardziej wymagająca niż w Buncie Ludzkości.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea, urban1212,
PEGI: Od 18 lat
Screeny z Deus Ex: Rozłam Ludzkości (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   10:39, 25.06.2021
Cytat: Guilder
tylko IW odpuszczę, na nią jednak trochę szkoda czasu

Ale tam można było grać dziewczynką. Cmoka
Cytat: Guilder
w końcu Eidos Montreal skończył prace pomocnicze nad Avengersami, może się zająć tym, czym trzeba. Uśmiech

Cholery można dostać z tymi Avengersami.

A ja zaczęłam właśnie Rozłam Ludzkości. Uśmiech Największy problem dla mnie to ogarnąć fabułę .Już w Buncie Ludzkości trudno mi było ogarnąć z kim ja wlaściwie walczę i po co ? Tyle różnych gości a każdy coś innego kombinuje. Filmik przypominający BL tylko trochę pomógł a i początek RL niewiele mi wyjaśniły . Może to za dużo na mój ptasi móżdżek ale i tak skopię tyłki niemilcom bo samą rozgrywkę ogarniam.
0 kudosGuilder   @   10:51, 25.06.2021
Cytat: Barbarella.
Ale tam można było grać dziewczynką. Cmoka
Doskonale rozumiem, dlaczego jest to dla Ciebie ważne, bo mnie psuje immersję granie nie swoją płcią. Jako mężczyzna jestem w uprzywilejowanej pozycji w większości tytułów, więc rzadko na to w ogóle zwracam uwagę, ale zawsze, gdy jest wybór płci, biorę faceta.
Sęk w tym, że Invisible War było niestety najsłabszą częścią. Fabuła nie była tak interesująca jak w jedynce, poczucie swobody też gdzieś uleciało, a postęp technologiczny czy graficzny w zasadzie był niezauważalny.
Cytat: Barbarella.
A ja zaczęłam właśnie Rozłam Ludzkości. Uśmiech Największy problem dla mnie to ogarnąć fabułę .Już w Buncie Ludzkości trudno mi było ogarnąć z kim ja wlaściwie walczę i po co ? Tyle różnych gości a każdy coś innego kombinuje. Filmik przypominający BL tylko trochę pomógł a i początek RL niewiele mi wyjaśniły . Może to za dużo na mój ptasi móżdżek ale i tak skopię tyłki niemilcom bo samą rozgrywkę ogarniam.
Dobry wybór. Fabuła w tej odsłonie nie jest tak efektowna, plus grze dostało się za problemy techniczne i mikropłatności, ale to jest wciąż wspaniała gra, świetna jakościowo.
Jeśli czegoś nie pojmujesz a jesteś w stanie zawszeć w konkretnym pytaniu, śmiało pytaj. Ja o Deus Exach mogę gadać godzinami, uwielbiam tę serię, może będę w stanie pomóc. Uśmiech
0 kudosBarbarella.   @   16:54, 26.06.2021
Cytat: Guilder
Jeśli czegoś nie pojmujesz a jesteś w stanie zawszeć w konkretnym pytaniu, śmiało pytaj. Ja o Deus Exach mogę gadać godzinami, uwielbiam tę serię, może będę w stanie pomóc.
Dzięki .Jakby co skorzystam Uśmiech
Cytat: Guilder
Fabuła w tej odsłonie nie jest tak efektowna
To może jednak dam radę . Uśmiech
Jestem w Pradze .Czesi mnie to. Toma Cruise;'a z Mission Impossible chyba nie spotkam ale po czesku do mnie niektórzy enpece tudzież "psy" gadają ,każdą napotkaną postać klikam "porozmawiaj" i się delektuję dialektem naszych południowych sąsiadów. Ech...żeby to się w jakimś naszym mieście działo.
A ogólnie , jak na razie , gra wymiata. Uśmiech
0 kudosBarbarella.   @   11:59, 02.07.2021
A jak to jest z dodatkami {DLC} ? Mam w menu gry "Opowieści Jensena " i tam są trzy dodatki . Na razie odblokowany jest jeden , związany z zamachem na stacji. Czy grając w niego " dopakuję " postać czy to odrębna gra z własnym rozwojem postaci ?
1 kudosGuilder   @   22:47, 02.07.2021
Wszystkie trzy fabularne DLC to osobny build Jensena. Zaczynami "goli" z paroma Praxisami, żeby sobie kilka umiejętności wykupić.
0 kudosBarbarella.   @   09:32, 03.07.2021
Dzięki . W takim razie nie wiem czy będę miała ochotę zagrać w te dodatki. RPG to gra dla ciułaczy punktów. Z drugiej strony chciałabym dojść do tych zamachowców ze stacji. Konsternacja
0 kudossebogothic   @   10:46, 03.07.2021
W tego typu DLC gra się raczej dla fabuły niż satysfakcji z rozwoju postaci. Sam będę je przechodził, bo choć grę raz przeszedłem na PS4 jak było w PS Plus to swego czasu zakupiłem na steamowej promocji i najpierw przejdę sobie podstawkę po raz drugi, a później zapoznam się z dodatkami.
0 kudosGuilder   @   18:03, 03.07.2021
Ja Deus Exy raczej traktuję jako skradanki z elementami RPG. Ale ta seria stoi też bardzo interesującą fabułą i światem gry.
Co do DLC, to te trzy warto obskoczyć. Desperate Measures warto odhaczyć, gdy fabularnie jest się nieco dalej (żeby nie spoilerować za bardzo: gdy nad Pragą zapadnie noc), zaś pozostałe dwa raczej po skończeniu wątku fabularnego.
0 kudosBarbarella.   @   22:39, 03.07.2021
Hmm. Dzięki chłopcy . Zobaczę po ukończeniu podstawki
1 kudosBarbarella.   @   14:38, 15.08.2021
Jakiś uporczywy bug psuje mi trochę fantastyczną jakby nie było rozgrywkę . Miał ktoś taki problem ? Wybieram ekwipunek , wybieram guna , wybieram " modyfikuj " i bach ... jestem na pulpicie , gra wyłączona. No nie dzieje się tak często , co jakiś czas ale raz zdarzyło się 3 razy pod rząd. Zapisuję teraz grę przed każdym wejściem w ekwipunek ale no irytuje to . A gra steamowa , na pewno ma wszystkie patche.
Edit .
No właśnie znowu 3 razy pod rząd mnie wywaliło. Zły
1 kudosBarbarella.   @   23:53, 23.08.2021
Raaany . Ale ta gra złośliwa. Dopakowałam hakowanie do maksimum to teraz zamiast amunicji do snajperki znajduję omniklucze .Już chyba mam z pięć a wcześniej jak były potrzebne to ni Cenzura Poirytowany
0 kudosfebra1976   @   06:20, 24.08.2021
Droga Barbarello edytujemy, edytujemy Szczęśliwy
2 kudosshuwar   @   07:24, 24.08.2021
Cytat: febra1976
Droga Barbarello edytujemy, edytujemy Szczęśliwy
no ale to wpisy z kilkutygodniową przerwą. Nie wiem czy po edycji taki post pokazałby się innym jako nieprzeczytany.
0 kudosfebra1976   @   09:31, 24.08.2021
W sumie racja, syndrom rzepa Szczęśliwy
Sam tak przecież czyniłem w szarej strefie, idę się samoubiczować.
1 kudosBarbarella.   @   09:55, 24.08.2021
Cytat: shuwar
Nie wiem czy po edycji taki post pokazałby się innym jako nieprzeczytany.

No właśnie . Edycja takiego posta to tak jakbym gadała do siebie. Nie chcę spamić więc może redakcja by coś z tym fantem zrobiła.
Dodaj Odpowiedź