Wczesny dostęp do Diablo IV od dziś na wszystkich platformach docelowych gry

Do premiery Diablo IV pozostało jeszcze trochę czasu, ale gracze, którzy zdecydowali się na zakup bogatszych wydań projektu, mogą już dziś przystąpić do rozgrywki. Wczesny dostęp oferowany jest na wszystkich platformach.

@ 02.06.2023, 14:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Wczesny dostęp do Diablo IV od dziś na wszystkich platformach docelowych gry

Premierę Diablo IV zaplanowano na 6 czerwca, ale już teraz możecie przystąpić do zabawy, jeśli nie kupiliście wariant standardowego, tylko zdecydowaliście się na wersje Deluxe lub Ultimate. W takim przypadku serwery stoją już dla Was otworem na PC, Xboksach oraz PlayStation. Poniżej możecie też zobaczyć zwiastun, który przygotowano ze względu na start wczesnego dostępu.

W Diablo IV mamy do czynienia z bezpośrednią kontynuacją poprzedniej odsłony cyklu. Tym razem antagonistką jest Lilith, czyli jedna z twórczyń Sanktuarium - miejsca, w którym toczy się gra. Zostaje ona na początku zabawy uwolniona i zaczyna knuć. Do walki z nią stanie Wędrowiec, czyli gracz, wybierający spośród pięciu dostępnych klas postaci: Druida, Barbarzyńcę, Łotrzyka, Nekromantę lub Czarodzieja. Każdy z unikatowymi umiejętnościami.

Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup Diablo IV, koniecznie zerknijcie na przygotowaną przez nas recenzję. Pamiętajcie ponadto o tym, by sprawdzić wymagania sprzętowe gry, gdybyście byli zainteresowani wydaniem przeznaczonym dla komputerów osobistych.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?