Assassin's Creed Jade, czyli kolejna mobilna część cyklu, pojawi się na Ubisoft Forward

Podczas nadchodzącej imprezy, francuski wydawca zaprezentuje Assassin's Creed Jade, czyli kolejną część popularnej serii, przeznaczoną dla urządzeń mobilnych.

@ 02.06.2023, 15:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
mob

Assassin's Creed Jade, czyli kolejna mobilna część cyklu, pojawi się na Ubisoft Forward

Assassin's Creed Jade to jedna z wielu gier w popularnym uniwersum, opracowywanych przez Ubisoft. Dwa duże projekty, kodowo zwane RED i HEXE, nie zostały jeszcze oficjalnie zaprezentowane, ale niebawem otrzymamy pierwsze informacje na temat innego dzieła, mobilnego Assassin's Creed Jade. Ujrzymy je w trakcie Ubisoft Forward, które zaplanowano na 12 czerwca.

Wieści na temat planowanej prezentacji Assassin's Creed Jade docierają do nas za sprawą Twittera. Na oficjalnym koncie marki pojawiła się niedługa notka, zapowiadająca jakieś demo. Twórcy po raz kolejny potwierdzili przy okazji, że akcja Assassin's Creed Jade będzie się toczyć w starożytnych Chinach. Będzie to rozbudowane i pełnoprawne RPG akcji w otwartym świecie.

Więcej na temat Assassin's Creed Jade oczywiście nie wiemy, ale jak tylko się to zmieni, będziemy Was informować. Wszelkie szczegóły na temat nadchodzącego projektu, będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   08:48, 04.06.2023
Jeśli to będzie solidny pełniak w konkretnej cenie, to kupię i przejdę na padzie podłączonym do telefonu albo tableta. Aczkolwiek, gdy Jade okaże się f2p, to dziękuję, wysiadam.