The Lord of the Rings: Gollum - poznaliśmy długość gry

Deweloperzy The Lord of the Rings: Gollum ujawnili ile mniej więcej czasu będziemy musieli zarezerwować na jednokrotne przejście gry.

@ 05.05.2023, 16:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Lord of the Rings: Gollum - poznaliśmy długość gry

The Lord of the Rings: Gollum dostępne będzie w sprzedaży za kilka tygodni. Jako że będzie to przedstawiciel gatunku gier akcji, trzeba się nastawić na to, że jego przejście będzie wymagać nieco czasu. Ile dokładnie? Jak długa będzie to gra? Deweloperzy postanowili sprawę wyjaśnić.

Producent The Lord of the Rings: Gollum rozmawiał ostatnio z redakcją GamingBolt, a w trakcie wywiadu zapytany został o to, jak długiej gry mamy się spodziewać. Okazuje się, że w przypadku "pełnej relaksu" rozgrywki mamy oczekiwać przygody trwającej mniej więcej 20 godzin.

"Relaksacyjne przejście z eksploracją pięknie nakreślonego otoczenia oraz ze słuchaniem dialogów pochłonie około 20 godzin", powiedział Harald Riegler. "Doświadczeni gracze będą w stanie ukończyć grę szybciej, ale zalecamy wszystkim, by się nie spieszyli i pooddychali powietrzem ze śródziemia".

The Lord of the Rings: Gollum to w pełni liniowa przygoda, więc długość oscylująca w okolicy 20 godzin zdaje się być jak najbardziej rozsądna. Najważniejsza jest w tym przypadku jakość całej opowieści, bo w przypadku przeciętnej, przedłużanie na pewno nie wyjdzie nikomu na dobre.

Premierę The Lord of the Rings: Gollum zaplanowano na 25 maja, a grać będziemy wówczas na PC oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji. Jeśli jesteście zainteresowani zabawą na blaszakach, koniecznie zerknijcie na wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?