Zobacz najnowszy zwiastun filmu Gran Turismo

Film Gran Turismo otrzymuje oficjalny zwiastun.

@ 07.05.2023, 12:53
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps, ps2, ps3, psp, psv, ps4, ps5

Zobacz najnowszy zwiastun filmu Gran Turismo

W sieci pojawił się pierwszy, długi zwiastun nadchodzącego filmu na podstawie serii gier Gran Turismo, za którą odpowiada Kazunori Yamauchi i jego studio Polyphony Digital.

Film Gran Turismo będzie opowiadał o dochodzeniu do sławy i sukcesów w ramach wyścigowej akademii GT Academy współtworzonej we współpracy z Nissanem.

Na zwiastunie jest wiele akcji wyścigowych, od Race Camp i Dubaju, aż po to, co wydaje się wyścigiem Le Mans. Możemy również zobaczyć wyniki pracy z kamerami Sony VENICE, z odłączanymi czujnikami „Rialto”, które pozwalają na unikalne ustawienie w kokpicie, aby zapewnić widoki znane każdemu, kto grał w Gran Turismo.

Reżyser, Neill Blomkamp, który w nowym wywiadzie na blogu PlayStation komentuje, że w jego filmach zwykle „ktoś eksploduje lub jakieś genetycznie zmutowane stworzenie wpada w amok”, dodaje, że „miał obsesję na punkcie odtwarzania ujęć kamery znanych graczom z gry”, a nawet zbudował nową platformę do odtworzenia „coptercam” z perspektywy trzeciej osoby.

Gran Turismo będzie dostępne wyłącznie w kinach od 11 sierpnia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:03, 07.05.2023
Eee tam. Ja bym wolała fiilm na podstawie gry "Maluch Racer". Pokręcony