Valiant Hearts: Coming Home już dostępne na Androidzie i iOS. Jak zagrać?

Zagrają jedynie osoby posiadające abonament w serwisie Netflix.

@ 02.02.2023, 16:43
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
mob

Valiant Hearts: Coming Home już dostępne na Androidzie i iOS. Jak zagrać?

Firma Ubisoft poszła na współpracę z platformą Netflix, czego efektem jest udostępnienie Valiant Hearts: Coming Home w ramach usługi Netflix Games. Kontynuacja rewelacyjnej przygodówki z 2014 roku dostępna jest jedynie na platformach mobilnych - systemach Android oraz iOS.

Formuła rozgrywki serwowana w Valiant Hearts: Coming Home jest w zasadzie identyczna jak w przypadku Valiant Hearts: The Great War, czyli mamy połączenie gry przygodowej z prostymi elementami zręcznościowymi i zagadkami logicznymi.

Ponownie śledzimy historię czwórki bohaterów, biorąc udział w wydarzeniach na froncie I wojny światowej. Początkowo losy naszych protagonistów poznajemy w ramach oddzielnych opowieści, by z czasem wątki połączyły się w spójną opowieść. 

Valiant Hearts: Coming Home dostępne jest jedynie na systemach Android oraz iOS. Aby zagrać, trzeba pobrać grę ze Sklepu Play lub AppStore, będąc jednocześnie zalogowanym w mobilnej aplikacji Netflix na konto z opłaconym abonamentem. Gra jest dostępna za darmo w ramach subskrypcji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?