Sonic Frontiers otrzyma co najmniej trzy duże dodatki w 2023 roku

Sonic Frontiers otrzyma w przyszłym roku co najmniej trzy duże rozszerzenia.

@ 02.12.2022, 12:36
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Sonic Frontiers otrzyma co najmniej trzy duże dodatki w 2023 roku

SEGA zaprezentowała wstępne plany odnoszące się do wspierania gry Sonic Frontiers w przyszłym roku. Według firmy, pierwsza aktualizacja będzie zawierała szafę grającą, tryb fotograficzny i tryb nowych wyzwań.

Aktualizacja numer dwa będzie oferowała urodziny Sonica, wyzwanie w otwartej strefie i nowego Koco. Trzecia aktualizacja przyniesie nową historię i dodatkowe grywalne postaci.

Oczywiście damy Wam znać, gdy SEGA poda więcej informacji na temat okresu wydania każdej zawartości, ale w międzyczasie powinniście spodziewać się dodatku świątecznego.

Już 21 grudnia SEGA wypuści darmowe DLC zawierające strój świąteczny dla Sonica, składające się z czapki i płaszcza Świętego Mikołaja. Treść doda również świątecznego klimatu krajobrazowi całego świata gry.

Sonic Frontiers jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Nintendo Switch, Xbox One i Xboksach Series X/S.


Sprawdź także:
Sonic Frontiers

Sonic Frontiers

Premiera: 08 listopada 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Sonic Frontiers to kolejna odsłona serii gier zręcznościowych z sympatycznym tytułowym jeżem w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Sonic Team, wewnętrzne studio fir...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?