Sonic Frontiers: pierwszy, darmowy dodatek już w tym tygodniu

Już w tym tygodniu zostanie udostępniony pierwszy, darmowy dodatek DLC do Sonic Frontiers.

@ 20.03.2023, 13:06
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Sonic Frontiers: pierwszy, darmowy dodatek już w tym tygodniu

Pierwsza duża aktualizacja do świetnego Sonic Frontiers pojawi się w tym tygodniu. Open-world z najszybszym jeżem w historii otrzyma dzięki niej nową zawartość.

Sega wysłała wiadomość mailową do graczy, informując ich, że DLC, które będzie nosiło nazwę „Sights, Sounds and Speed Update”, zostanie udostępnione z dniem 23 marca.

Wiadomość nie zawiera żadnych konkretniejszych szczegółów na temat darmowego rozszerzenia, chociaż Sega opublikowała wcześniej mapę dodatkowej zawartości na 2023 rok, a jej plany dotyczące DLC 1 wydają się pasować do nazwy pierwszej aktualizacji.

W planie stwierdzono, że pierwsza aktualizacja będzie obejmować tryb fotograficzny, szafę grającą i nowe tryby wyzwań. W świetle tych słów, pasuje nam to do tytułu „Sights, Sounds and Speed”.

Dodatkowo warto przypomnieć, iż plan publikowania zawartości sugeruje, że druga bezpłatna aktualizacja będzie zawierać coś, co nazywa się „Sonic’s Birthday”, a także tryb Open Zone Challenge i nowe postacie Koco. Trzecie i ostatnie darmowe DLC będzie zawierało nowe grywalne postacie i zawartość fabularną.


Sprawdź także:
Sonic Frontiers

Sonic Frontiers

Premiera: 08 listopada 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Sonic Frontiers to kolejna odsłona serii gier zręcznościowych z sympatycznym tytułowym jeżem w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Sonic Team, wewnętrzne studio fir...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?