Steelrising otrzyma niebawem tryb Nowa Gra Plus

Deweloperzy przygotowują kolejną aktualizację Steelrising. Wprowadzi ona możliwość ponownego przechodzenia wątku fabularnego bez utraty poczynionych postępów.

@ 22.09.2022, 13:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Steelrising otrzyma niebawem tryb Nowa Gra Plus

Steelrising to ostatnie dzieło studia Spiders, specjalizującego się w grach RPG. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, przedsięwzięcie niebawem otrzyma kolejną istotną aktualizację. Wprowadzi ona tryb Nowa Gra Plus, dzięki czemu możliwe będzie rozpoczęcie zabawy od zera, a jednoczesne zachowanie postępów w rozwoju bohatera.

Osoby, które przeszły Steelrising, ale chciałyby do świata projektu wrócić będą miały ku temu wyśmienitą okazję. Na 29 września zaplanowano premierę aktualizacji, która wprowadzi tryb Nowa Gra Plus. Gracze zachowają dzięki temu broń, wyposażenie, poziomy oraz umiejętności z poprzedniego podejścia. Stawią jednocześnie czoła trudniejszym wrogom.

Żeby było ciekawiej, a zachęta do ponownej zabawy większa, twórcy Steelrising wprowadzą garść nowości do Nowa Gra Plus. Będzie to nowe wdzianko, niedostępna wcześniej broń, większe zróżnicowanie przeciwników (nie tylko nowe skórki, ale też nowe bronie i zachowanie), a także zmiany w balansie rozgrywki.

Steelrising dostępne jest obecnie na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wersji dla blaszaków, koniecznie zerknijcie oko na jej wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Steelrising

Steelrising

Premiera: 08 września 2022
PC, PS5, XBOX X/S

Steelrising to gra od studia Spiders, które w przeszłości opracowało m.in. cRPG w klimatach fantasy pt. GreedFall. Tym razem również mamy do czynienia z cRPG-iem, lecz w ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?