Nowy zwiastun Steelrising pokazuje system walki

Steelrising z tygodnia na tydzień zapowiada się coraz ciekawiej. Pamiętajcie, że premiera zaraz po wakacjach.

@ 08.07.2022, 12:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Nowy zwiastun Steelrising pokazuje system walki

Studio Spiders - specjalizujące się w grach RPG - pracuje obecnie nad ciekawie zapowiadającą się grą akcji, Steelrising. Jako że premiera przedsięwzięcia coraz bliżej, deweloperzy postanowili opublikować w sieci nowy materiał filmowy, ukazujący najważniejsze jego elementy.

Zwiastun, który znajdziecie poniżej, prezentuje podróżowanie, walkę oraz starcia z bossami w Steelrising. Wideo zatytułowane jest Titans i choć nie jest jakoś wyjątkowo długie, zdecydowanie warto się z nim zapoznać. Szczególnie jeśli czekacie na wrześniową premierę.

W zgodzie z tym, co do tej pory pokazano, walka w Steelrising przypominać ma do pewnego stopnia starcia, jakie znajdziemy w grach z gatunku soulslike. Pojedynki są więc dość trudne. Wymagają odpowiedniego podejścia do oponentów, a także właściwie dobranego wyposażenia. Istotny jest też system parrowania. Zwiastun pokazuje oczywiście kilku oponentów ze Steelrising.

Jeśli czekacie na premierę, pamiętajcie, że zaplanowano ją na 8 września, a grać będziemy wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Więcej informacji na temat Steelrising zgromadziliśmy oczywiście w naszej encyklopedii.


Sprawdź także:
Steelrising

Steelrising

Premiera: 08 września 2022
PC, PS5, XBOX X/S

Steelrising to gra od studia Spiders, które w przeszłości opracowało m.in. cRPG w klimatach fantasy pt. GreedFall. Tym razem również mamy do czynienia z cRPG-iem, lecz w ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosMicMus123456789   @   15:07, 08.07.2022
Ktoś kiedy zrobi ranking pt, która gra ma najdziwniejszych bossów, chodząca gilotyna xD
0 kudosBarbarella.   @   15:16, 08.07.2022
No protagonistka trochę się kojarzy z Marią Antoniną więc może w starciu z tą gilotyną tym razem wyjdzie z głową na karku.