Steelrising - pojawił się zwiastun fabularny gry

Deweloperzy Steelrising opublikowali materiał filmowy, na którym ujrzeć możemy zwiastun fabularny projektu.

@ 19.05.2022, 12:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Steelrising - pojawił się zwiastun fabularny gry

Studio Spiders pracuje w tym momencie nad dwoma grami: zapowiedzianym wczoraj GreedFall 2 oraz mającym zadebiutować niebawem Steelrising. Ze względu na zbliżający się termin wydania drugiego z wymienionych projektów, deweloperzy regularnie publikują w sieci nowe materiały z nim związane. Tym razem otrzymaliśmy zwiastun skupiający się na scenariuszu.

Jeśli chodzi o GreedFall 2 jego premiera będzie miała miejsce prawdopodobnie w 2024 roku. Wcześniej, bo 8 września, będziemy mogli zagrać w inne ciekawie zapowiadające się RPG studia Spiders - wspomniane Steelrising. Jego akcja przedstawia nam alternatywny bieg historii. Trafiamy w nim do Paryża, w którym król Ludwig XVI postanowił zdławić rewolucję przy pomocy automatonów - swoistych robotów.

Głównym bohaterem Steelrising jest Aegis - także robot, tyle że całkowicie odmienny od pozostałych. Decyduje się on stawić czoła armii króla i walczyć o wolność Francji. Tak mniej więcej scenariusz gry prezentuje się w znacznym skrócie, a jeśli chcecie dowiedzieć się na jego temat coś więcej, koniecznie spójrzcie na materiał filmowy, który widnieje w treści niniejszej wiadomości.

Premiera Steelrising, jak wspomniałem, odbędzie się 8 września, a grać będziemy wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Steelrising

Steelrising

Premiera: 08 września 2022
PC, PS5, XBOX X/S

Steelrising to gra od studia Spiders, które w przeszłości opracowało m.in. cRPG w klimatach fantasy pt. GreedFall. Tym razem również mamy do czynienia z cRPG-iem, lecz w ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?