Premiera Steelrising przesunięta; mamy też nowy gameplay

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat kolejnej gry studia Spiders - czyli Steelrising. Jedno doniesienie jest pozytywne, drugie niestety nie.

@ 13.04.2022, 10:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Premiera Steelrising przesunięta; mamy też nowy gameplay

Mamy dziś dwie informacje dla osób czekających na premierę Steelrising. Jedna jest dobra, druga niekoniecznie, a obie znajdziecie oczywiście poniżej.

Zacząć wypada od tego, że premiera Steelrising została przesunięta. Pierwotnie planowano ją na czerwiec bieżącego roku, ale deweloperzy potrzebują więcej czasu na to, by dopieścić wszystko. W efekcie debiut gry przerzucono na 8 września. Niby obsuwa niewielka, ale mimo wszystko będzie trzeba trochę poczekać. Nowy termin ujawniono na Twitterze.

Idąc dalej, mamy bardziej pozytywne wieści. W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, pokazujący Steelrising w akcji. Jako że studio Spiders chce oddać w nasze ręce tytuł nastawiony na dynamiczną akcję, właśnie to zostało zaprezentowane na zwiastunie. Widzimy między innymi rozmaitą broń, specjalny hak do przemieszczania się oraz garść przeciwników.

Jeśli chodzi o oponentów, będziemy mieć do czynienia z pomniejszymi wrogami, ale także z bossami. Ci drudzy będą sprytniejsi i każdy będzie unikatowy. Pokonanie szefów wymagać ma cierpliwości oraz strategicznego podejścia do napotkanych komplikacji. Co ciekawe, w Steelrising pojawią się bossowie, którzy nie będą stanowić część wątku fabularnego. Ich pokonanie będzie całkowicie opcjonalne.

Nowy gameplay ze Steelrising znajdziecie poniżej. Pamiętajcie, że premierę gry przesunięto na 8 września.


Sprawdź także:
Steelrising

Steelrising

Premiera: 08 września 2022
PC, PS5, XBOX X/S

Steelrising to gra od studia Spiders, które w przeszłości opracowało m.in. cRPG w klimatach fantasy pt. GreedFall. Tym razem również mamy do czynienia z cRPG-iem, lecz w ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   13:57, 13.04.2022
Niezły klimat jest w tej grze będę chciał zagrać na bank!! Uśmiech
1 kudosMicMus123456789   @   15:30, 13.04.2022
Wygląda to świetnie, a klimat robi wrażenie Szczęśliwy Nie spodziewałem się, że wprowadzą mechanikę przyciągania się linką, choć pewnie będzie ona dostępna w wybranych momentach.
0 kudosBarbarella.   @   19:00, 13.04.2022
Faktycznie , ciekawie może być . Alternatywna Rewolucja Francuska. A gilotynki będą ? Szczęśliwy Maria Antonina tutaj też straci głowę ?