Gameplay z Gotham Knights pokazuję walkę z Harley Quinn

Harley Quinn to jeden z bossów w grze Gotham Knights. Jeśli chcecie zobaczyć przebieg pojedynku z nią, koniecznie zerknijcie poniżej.

@ 26.08.2022, 12:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Gameplay z Gotham Knights pokazuję walkę z Harley Quinn

Gotham Knights pojawi się w sklepach za niespełna dwa miesiące. Nowy projekt WB Games wygląda bardzo obiecująco, a jeśli rozważacie jego zakup, zerknijcie na poniższy materiał filmowy. Wideo ukazuje bowiem pojedynek z Harley Quinn, czyli jednym z bossów w grze.

Wideo opublikowane zostało przez redakcję IGN. Podczas seansu widzicie starcie pomiędzy graczem, a Harley Quinn, całość zaś komentuje reżyser przedsięwzięcia, Geoff Ellenor. Dzięki niemu dowiadujemy się co nieco na temat scenariusza oraz sytuacji, jaka doprowadziła do walki pomiędzy bossem, a Nightwingiem.

Jeśli chodzi o samo starcie, Harley dysponuje ogromnym młotem, który w pewnym momencie zyskuje dodatkową moc, albowiem zostaje nasycony elektrycznością. Prócz niej walczymy oczywiście ze zbirami, bo nie może być przecież zbyt łatwo. Koniecznie zerknijcie po prostu poniżej, chyba że nie chcecie kompletnie żadnych spojlerów, wówczas odpuśćcie.

Premierę Gotham Knights zaplanowano na 21 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Gotham Knights

Gotham Knights

Premiera: 21 października 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Gotham Knights to gra akcji z elementami RPG, z silny elementem sieciowej kooperacji. Tytuł osadzony został w uniwersum DC Comics. Za projekt odpowiada studio Warner Bros...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?