Plotka: Remake Star Wars: Knights of the Old Republic opracowuje Saber Interactive

Aspyr nie przygotowuje już remaku Star Wars: Knights of the Old Republic. Trafił on w ręce europejskiego oddziału innego studia.

@ 23.08.2022, 16:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Plotka: Remake Star Wars: Knights of the Old Republic opracowuje Saber Interactive

Pisaliśmy niedawno o tym, że remake Star Wars: Knights of the Old Republic został prawdopodobnie przerzucony do rąk innego dewelopera. Z najnowszych plotek w temacie wynika, że produkcją nie zajmuje się już Aspyr. Deweloping przejął podobno oddział Saber Interactive, a konkretnie jeden z jego europejskich oddziałów.

Star Wars: Knights of the Old Republic - Remake opracowywany był do tej pory przez Aspyr. Projekt jednak spauzowano, gdy się okazało, że przygotowany przez ekipę wycinek nie spełnia oczekiwań wydawcy. W efekcie przedsięwzięcie przekazane zostało innemu studiu, należącemu do grupy Embracer. Tym studiem, jak twierdzi Jason Schreier, jest właśnie Saber Interactive.

Co ciekawe, postępami z remakiem Star Wars: Knights of the Old Republic zawiedziony nie był tylko wydawca, ale również przedstawiciele Disneya oraz Sony, na którego konsoli tytuł będzie ekskluzywnie dostępny. Właśnie z tego względu prace wstrzymano i zdecydowano się je oddelegować.

Nowy deweloper oznacza oczywiście opóźnienie. W tym momencie nie mamy daty premiery Star Wars: Knights of the Old Republic - Remake, ale trzeba się nastawić na to, że najwcześniej ujrzymy je w 2024 lub 2025 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?