Elden Ring sprzedaje się nadal świetnie

Bandai Namco opublikowało nowe informacje na temat sprzedaży Elden Ring. Dane są imponujące.

@ 18.08.2022, 15:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Elden Ring sprzedaje się nadal świetnie

Elden Ring zgarnęło wyśmienite oceny od recenzentów z całego świata. Nie powinno być więc zaskoczeniem, że tytuł sprzedaje się bardzo dobrze. Z najnowszych informacji na temat jego popularności - pochodzących od Bandai Namco - wynika, że do tej pory rozeszło się ono w nakładzie przekraczającym 16,6 mln egzemplarzy.

Informacje na temat popularności Elden Ring docierają do nas z konferencji, jaką Bandai Namco przygotowało w celu skomentowania swoich najnowszych wyników finansowych. Podczas niej wydawca poinformował, że gra rozeszła się już w liczbie 16,6 mln jednostek, a to oznacza, że od 31 marca do 30 czerwca sprzedało się ponad 3,2 mln kopii. Wcześniej informowano bowiem o 13,4 mln pudełek.

O świetnej sprzedaży Elden Ring informowała nas też wcześniej firma analityczna NPD Group. Z opublikowanego przez nią raportu wynikało, że ostatnie dzieło From Software to jedna z najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych. W czerwcu było ono wśród 10 najpopularniejszych tytułów w USA - mówimy tu o wyniku globalnym, a nie tegorocznym.

Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup Elden Ring, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję. Pamiętajcie też, by sprawdzić wymagania sprzętowe w przypadku zainteresowania wersją dla blaszaków.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?