Ponowne ujawnienie Dead Island 2 w czwartym kwartale 2022 roku?

Dead Island 2 to jedna z najdłużej powstających gier w historii. Projekt niebawem może zostać ponownie zaprezentowany.

@ 03.08.2022, 12:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Ponowne ujawnienie Dead Island 2 w czwartym kwartale 2022 roku?

Jest spora szansa na to, że Dead Island 2 zostanie wreszcie ponownie zaprezentowane. Projekt ten pierwotnie ujawniono w 2014 roku i od tamtej pory wiecznie tylko słyszeliśmy o zmianach założeń, nowych deweloperach oraz obsuwach daty premiery. W tym momencie pracuje przy nim Dambuster Studios, a jeśli wszystko pójdzie dobrze, pod koniec bieżącego roku zobaczymy prezntację.

Nowe plotki na temat Dead Island 2 docierają do nas za sprawą znanego insidera, Toma Hendersona. Opublikował on interesujący raport na łamach Try Hard Guides, w którym twierdzi, że Dead Island 2 zostanie ponownie ujawnione i zaprezentowane w czwartym kwartale 2022 roku. Jest spora szansa, że wydawca zdecyduje się na publikację zwiastuna w trakcie The Game Awards w grudniu.

Jak donosi Henderson, akcja Dead Island 2 będzie się toczyć w kilku różnych lokacjach, włączając w nie Hollywood oraz San Francisco. Jeśli chodzi o obecny stan gry, jest on podobno "przyzwoity", co dobrze wróży. Duży nacisk twórcy kładą rzekomo na tryb współpracy, choć ważna jest też dla nich fabuła. Podczas zabawy prowadzimy jedną z dostępnych postaci, a czego 5 lub 6 to całkiem nowi bohaterowie.

Za wydanie Dead Island 2 odpowiadać będzie Deep Silver. Z wcześniejszych doniesień wynikało, że jego premiera prawdopodobnie nastąpi przed 1 kwietnia 2023 roku.


Sprawdź także:
Dead Island 2

Dead Island 2

Premiera: 21 kwietnia 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Dead Island 2 to kontynuacja polskiego hitu od wrocławskiego studia Techland. Tym razem jednak za produkcję odpowiada zespół Dumbaster Studios - wewnętrzny oddział wydawc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   19:03, 03.08.2022
Dead Island to jak na razie jedyna gra z "łażącym mięsem" w którą grałam .Bawiłam się nieźle ale jakoś do tej tematyki niespecjalnie mnie ciągnie. Wątpię żebym się na tę Dwójkę skusiła.
1 kudoslogan23   @   21:32, 03.08.2022
Cytat: Barbarella.
Dead Island to jak na razie jedyna gra z "łażącym mięsem" w którą grałam .Bawiłam się nieźle ale jakoś do tej tematyki niespecjalnie mnie ciągnie. Wątpię żebym się na tę Dwójkę skusiła.

Dead Island 2, to już ostro nieświeży trup, który już dawno się rozłożył, mogliby sobie dać już spokój.
0 kudosbalic87   @   22:33, 03.08.2022
Dead island to moim zdaniem zdecydowanie lepszy klimat niż Dying light gdyż akcja rozgrywa się jak sama nazwa wskazuje na wyspie więc ma się większe poczucie odizolowania od reszty świata
0 kudosBarbarella.   @   08:44, 04.08.2022
No w Dwójce nazwa będzie już tylko pustą nazwą . Akcja ma się toczyć w San Francisko czy Hollywood a nie na wyspie.
0 kudosBarbarella.   @   13:19, 04.08.2022
No ale może w tym Hollywood spotkamy jakieś sławne zombiaki , Schwarzennegera , Stallona ,Patisona albo Seagalla . Wyglądają już jak zombie to nie trzeba ich przerabiać. Zadziorny
Dodaj Odpowiedź