Nowe Call of Duty zadebiutuje jednak w 2023 roku?

Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że w 2023 roku seria Call of Duty zrobi sobie przerwę i nie dostaniemy kolejnej odsłony typu premium. Activision coś jednak przygotowuje.

@ 03.08.2022, 11:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Nowe Call of Duty zadebiutuje jednak w 2023 roku?

Seria Call of Duty słynie z tego, że w zasadzie co roku dostajemy kolejną jej odsłoną. Miało się to zmienić w roku 2023, bo z rozmaitych doniesień wynikało, że Activision zrobi sobie wówczas małe wakacje, a cykl powróci dopiero w roku 2024. Przynajmniej jeśli mówimy o tzw. odsłonach premium, a nie tytułach free-to-play, tudzież mobilnych.

W trakcie ostatniej konferencji z inwestorami przedstawiciele Activision zdali się zaprzeczyć powyższemu stwierdzeniu. Korporacja przygotowuje bowiem "nową zawartość premium na 2023 rok oraz lata kolejne". Chodzi oczywiście o markę Call of Duty, ale to nie wymaga chyba dodatkowego wyjaśnienia.

Wypowiedź szefostwa jest niestety dość enigmatyczna. Chodzi o to, że nie sposób powiedzieć czy mówimy tu o kolejnej odsłonie czy jakiejś dodatkowej zawartości dla zaplanowanego na końcówkę bieżącego roku Call of Duty: Modern Warfare 2. Tym bardziej, że Infinity Ward ma podobno przewidziane dwa lata wsparcia dla nadmienionej gry. Z innych doniesień wynika też, że powstaje samodzielna gra Call of Duty: Zombies. Być może ona wypełni lukę.

Premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 zaplanowana została na 28 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5 oraz Xboksach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?