Dead Island 2 (PC) - okladka

Dead Island 2 (PC)

Premiera:
21 kwietnia 2023
Premiera PL:
21 kwietnia 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (17)

Opis Dead Island 2 (PC)
Materdea @ 08:56 11.06.2014
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Dead Island 2 to kontynuacja polskiego hitu od wrocławskiego studia Techland. Tym razem jednak za produkcję odpowiada zespół Dumbaster Studios - wewnętrzny oddział wydawcy, firmy Deep Silver. Sam pomysł na grę nie uległ większym zmianom - nadal mamy do czynienia z pierwszoosobowym slasherem w nietuzinkowym postapokaliptycznym settingu.

Fabuła Dead Island 2 przenosi gracza do wydarzeń rozgrywających się po Dead Island oraz Dead Islan: Riptide (choć scenariusze ich nie są ze sobą połączone). Tajemnicza zaraza przedostała się na obszar Kalifornii, którą rząd odizolował od reszty Stanów Zjednoczonych. W związku z tym miejsce przeobraziło się w jakby zupełnie inny świat, w którym nie panują żadne zasady i liczy się tylko przetrwanie - a w samym środku tego zamieszania znajduje się nasz bohater.

Rozgrywka Dead Island 2 nie zmienia w diametralny sposób lubianego systemu znanego z poprzedniczek - to nadal pierwszoosobowy slasher z nietuzinkowym i bardzo krwawym (oraz widowiskowym) podejściem do egzekucji zombie. Gracze przemierzają otwarty świat podzielony na sześć tematycznych dystryktów, w którym czekają na nich misje fabularne i zadania poboczne. Nie zabrakło także możliwości wytwarzania broni (craftingu), które wykorzystywane są w czasie walki. Na początku zabawy gracz wybiera jednego spośród sześciu archetypów postaci - każdy z nich posiada inny zestaw umiejętności specjalnych, który następnie rozwijany jest w trakcie postępów w fabule.

Dead Island 2 oferuje zarówno przejście kampanii w pojedynkę jak i w trybie kooperacji (do czterech graczy).

Wymagania: Twórcy gry Dead Island 2 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   urban1212,
Screeny z Dead Island 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRavenoiPL   @   13:07, 24.02.2015
Oby wyszło przynajmniej tak dobrze jak część pierwsza. Ale Dying Light'a i tak nie przebije.