Dead Island 2: SoLA - kolejne rozszerzenie z datą premiery

Kolejne płatne rozszerzenie wprowadzi do Dead Island 2 nowe bronie, przeciwników, zawartość fabularną oraz lokację.

@ 22.03.2024, 11:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dead Island 2: SoLA - kolejne rozszerzenie z datą premiery

Premiera Dead Island 2 miała miejsce w zeszłym roku. Projekt okazał się bardzo udaną grą akcji, a w rezultacie deweloperzy dostali zielone światło dla dodatków. Pierwszy, Haus, pojawił się w listopadzie ubiegłego roku. Najnowszy, zatytułowany SoLA, otrzymał właśnie datę premiery.

Dead Island 2: SoLA (pierwotną jego nazwą było SOLA Festival) dostępne będzie na wszystkich platformach docelowych podstawki od 17 kwietnia. Dzięki rozszerzeniu trafimy do całkiem nowej lokacji w centrum Los Angeles, w której odbywał będzie się festiwal muzyczny. Dziwny katatoniczny rytm zmienia tamtejszych mieszkańców w nieumarłych, a my mamy temu zapobiec.

Prócz nowej zawartości fabularnej, SoLA wprowadzi do gry nowych przeciwników. Jednym będzie tzw. Whipper - szaleniec, który oddał się samookaleczeniu, w wyniku którego zmienił się w prawdziwy koszmar. Wybebeszone zwłoki będą nas próbowały oczywiście ukatrupić, a my będziemy musieli do tego nie dopuścić. Na szczęście zrobimy to z wykorzystaniem całkiem nowych rodzajów broni.

Jak wspomniałem, datę premiery Dead Island 2: SoLA zaplanowano na 17 kwietnia.


Sprawdź także:
Dead Island 2

Dead Island 2

Premiera: 21 kwietnia 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Dead Island 2 to kontynuacja polskiego hitu od wrocławskiego studia Techland. Tym razem jednak za produkcję odpowiada zespół Dumbaster Studios - wewnętrzny oddział wydawc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   11:21, 22.03.2024
Następny powód żeby nie grać w premierówki. Kupię grę z tym dodatkiem jak będzie o połowę tańsza. Zombiaki jak kochają to na mnie poczekają. Dumny
0 kudosDirian   @   12:06, 22.03.2024
O, to chyba dobry moment żeby w wolnej chwili wrócić do podstawki, bo doszedłem gdzieś do połowy fabuły. Dobra gra, chociaż przez nieco powtarzalną rozgrywkę jakoś mnie po czasie znudziła - ale po przerwie wraca ochota na masakrowanie zombiaków.
0 kudosMicMus123456789   @   13:16, 22.03.2024
Szkoda, że dziś trzeba tyle czekać nawet na te mniejsze DLC. Trzeba będzie sprawdzić oba DLC za jednym zamachem. Ciekawe kiedy wypuszczą trzecie?