Do Gran Turismo 7 trafią dziś trzy wyjątkowe samochody

Polyphony Digital przygotowało kolejną aktualizację Gran Turismo 7. Dzięki niej pojeździmy trzema kolejnymi maszynami.

@ 28.07.2022, 12:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Do Gran Turismo 7 trafią dziś trzy wyjątkowe samochody

Gran Turismo 7 otrzyma dziś kolejną aktualizację, co potwierdzili deweloperzy ze studia Polyphony Digital. Ekipa przy okazji zdradziła co konkretnie otrzymają posiadacze gry. Wśród nowości są trzy nowe samochody, które pojawią się w jednym z salonów.

Maszyny, o których mowa to: Nissan Skyline Super Silhouette Group 5 ’84, Maserati A6GCS/53 Spyder ’54 oraz Porsche 918 Spyder ’13. Szczególnie ciekawie zapowiada się Nissan Skyline, albowiem samochód ten brał udział w wyścigach w latach 80. ubiegłego stulecia. Posiada on 4-cylindrowy, doładowany silnik o istotnej mocy.

Jeśli chodzi o pozostałe dwa samochody, Maserati A6GCS/53 Spyder ’54 to dwuosobowy samochód sportowy, który zdobył trofeum Gran Turismo w 2014 roku w Pebble Beach Concours d’Elegance. Porsche 918 Spyder ’13 to natomiast hybryda będąca następcą Carrera GT. Zamontowany w nim silnik V8 brzmi niesamowicie i zapewnia pojazdowi niezwykłe osiągi.

Gran Turismo 7 dostępne jest obecnie na PS4 i PS5. Deweloperzy regularnie rozwijają swoje dzieło, więc spodziewajcie się kolejnych aktualizacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?