Twórcy Gotham Knights ujawnią niebawem wielkiego złoczyńcę

Deweloperzy nie zdradzili jeszcze zbyt wiele, jeśli chodzi o przeciwników, jakich znajdziemy w Gotham Knights. Więcej informacji na ten temat dostaniemy niebawem.

@ 28.07.2022, 12:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Twórcy Gotham Knights ujawnią niebawem wielkiego złoczyńcę

Gotham Knights nie będzie ani Batmana, ani Jokera. Jeśli chodzi o bohaterów, będziemy mogli wcielić się w kilku sojuszników Człowieka Nietoperza, a jeśli chodzi o złoczyńców, w tym momencie nie wiemy zbyt wiele. Deweloperzy ujawnili istnienie tylko jednego z nich, Mr. Freeze. Głównym antagonistą ma być natomiast tajemniczy Trybunał Sów.

MP1st donosi jednak, że wkrótce sytuacja powinna się nieco wyklarować. Chodzi o to, że kreatywny dyrektor Gotham Knights, Patrick Redding, zdradził w ostatnim wywiadzie, iż wielu złoczyńców gry nie zostało jeszcze ujawniony. Zapowiedzi w tym konkretnie temacie mamy się spodziewać niebawem.

"Z niektórych złoczyńców w naszej grze - nie wszyscy zostali jeszcze ujawnieni i nie o wszystkich mogę mówić - jestem szczególnie dumny. Chciałbym rozwinąć odpowiedź na to pytanie za kilka tygodni, po tym, jak ujawnimy naszego wielkiego złoczyńcę".

Jak tylko pojawią się nowe informacje, będziemy Wam je przekazywać. Póki co pamiętajcie, że Gotham Knights dostępne będzie od 25 października, a zagramy wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Gotham Knights

Gotham Knights

Premiera: 25 października 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Gotham Knights to gra akcji z elementami RPG, z silny elementem sieciowej kooperacji. Tytuł osadzony został w uniwersum DC Comics. Za projekt odpowiada studio Warner Bros...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?