Sucker Punch nie przygotowuje kolejnych części inFamous ani Sly Cooper

Deweloperzy skupiają się na innej, bardzo skomplikowanej i rozbudowanej grze. Nie mają czasu na to, by powracać do inFamous ani Sly Cooper.

@ 04.07.2022, 12:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Sucker Punch nie przygotowuje kolejnych części inFamous ani Sly Cooper

W ostatnim czasie sporo krążyło doniesień na temat tego, że studio Sucker Punch pracuje nad kolejnymi odsłonami serii inFamous albo Sly Cooper. Jak się jednak okazuje, plotki mogły być bezpodstawne. Studio Sucker Punch, odpowiedzialne za oba wymienione cykle, przyznało, że nie zajmuje się żadnym z nich.

"Nasze gry rosną, jeśli chodzi o skalę oraz skomplikowanie, a przez to wymagają naszej pełnej uwagi. Skupiamy się obecnie na pewnym projekcie i nie planujemy powracać w tym momencie do inFamous ani Sly Cooper. Żadne inne studio nie pracuje nad projektami związanymi z tymi markami. Te postaci są wyjątkowe i bliskie naszym sercom, więc choć nie powiemy, że nigdy do nich nie wrócimy, w tym momencie nie pracujemy nad grami z serii inFamous ani Sly Cooper".

Twórcy przy okazji zapowiedzieli, że w najbliższym czasie serwery inFamous 2 będą przechodzić konserwację, a wszelka zawartość zostanie z nich przerzucona na nowe maszyny. Wcześniej czy później zostaną one całkowicie wyłączone, ale póki co twórcy chcą, aby gracze mieli do nich dostęp. Będzie trwać to tak długo, jak zainteresowanie grą będzie na odpowiednim poziomie.

Czy w tym momencie może zajmować się Sucker Punch? Ekipa przygotowuje najprawdopodobniej kolejną odsłoną serii Ghost of Tsushima. Na razie oczywiście nie mamy jej oficjalnej zapowiedzi, ale jest wielce prawdopodobne, że wcześniej czy później takowa się pojawi. Trzymamy - rzecz jasna - rękę na pulsie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?