Scenarzystka Marvel's Guardians of the Galaxy oraz Deus Ex: Rozłam Ludzkości dołącza do BioWare

W Eidos Montreal miało miejsce przetasowanie. Ze studia odeszła główna scenarzystka wielu wyśmienitych gier. Znalazła ona zatrudnienie w BioWare.

@ 04.07.2022, 12:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Scenarzystka Marvel's Guardians of the Galaxy oraz Deus Ex: Rozłam Ludzkości dołącza do BioWare

BioWare przygotowuje obecnie kilka dużych projektów. Studio pracuje nad Dragon Age: Dreadwolf, a także kolejną odsłoną serii Mass Effect. Prawdopodobnie z tego względu poszukuje ono nowych pracowników i w swoich szeregach przywitało jedną z osób odpowiedzialnych za wyśmienite Marvel's Guardians of the Galaxy.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Mary DeMarle, która wcześniej pracowała jako scenarzystka przy Marvel's Guardians of the Galaxy oraz Deus Ex: Rozłam Ludzkości, postanowiła dołączyć do BioWare. Informacja na ten temat pojawiła się na jej profilu na portalu LinkedIn. Po piętnastu latach pracy w Eidos Montreal zdecydowała się ona na zmianę.

Czym będzie się zajmować w BioWare? Jako że do tej pory opracowywała scenariusze, najprawdopodobniej nadal będzie to robić, tyle że pod wodzą nowego pracodawcy. Ze względu na to, że Dragon Age: Dreadwolf jest w dość zaawansowanym stadium produkcji, jest spora szansa na to, że DeMarle zostanie wcielona do ekipy odpowiedzialnej za kolejne Mass Effect.

Czekamy oczywiście na więcej informacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:27, 04.07.2022
Sezon ogórkowy to transferami się będziemy emocjonować.