Sony w przyszłym tygodniu ujawni nowe akcesoria i sprzęt z serii INZONE

Wygląda na to, że Sony przygotowuje się do ujawnienia nowego sprzętu. Na razie to co prawda domysły, ale chyba jest coś na rzeczy.

@ 23.06.2022, 13:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Sony w przyszłym tygodniu ujawni nowe akcesoria i sprzęt z serii INZONE

Wygląda na to, że Sony w przyszłym tygodniu ujawni nową serię akcesoriów dedykowanych konsolom PlayStation. Wnioski takie można wysnuć na podstawie wcześniejszych plotek oraz zapowiedzi, która pojawiła się na łamach Twittera. Brytyjski oddział PlayStation zaprasza nas na transmisję, która odbędzie się 28 czerwca o godzinie 23:00 czasu polskiego!

Mimo że w informacji od Sony nie ma żadnych konkretów, możemy mniej więcej wydedukować czego się spodziewać. Znany insider, Tom Henderson, wcześniej już raportował, że Japończycy przygotowują się do ujawnienia akcesoriów z serii INZONE. Chodzi o dwa monitory gamingowe, trzy nowe zestawy słuchawkowe, a być może również kontroler w wersji "Pro".

Sony oczywiście nie potwierdziło tego, co dokładnie będziemy w stanie ujrzeć, jest jednak spora szansa na to, że chodzi właśnie o nowe akcesoria. Zachęcamy Was do rzucenia okiem na transmisję, a wpis na Twitterze, który ją zapowiada jest poniżej. Więcej informacji będziemy mieć dla Was niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?