Plotka: Sony niebawem ujawni serię akcesoriów INZONE; wśród nich m.in. słuchawki i monitory gamingowe

Japończycy przygotowują się do ujawnienia sporej ilości akcesoriów gamingowych, stworzonych przede wszystkim z myślą o konsolach PlayStation 5.

@ 21.06.2022, 17:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Plotka: Sony niebawem ujawni serię akcesoriów INZONE; wśród nich m.in. słuchawki i monitory gamingowe

Sony przygotowuje się do jakiejś ważnej zapowiedzi. Jak donosi insider Tom Henderson (źródło), korporacja wkrótce powinna ujawnić nowe akcesoria gamingowe, a cała inicjatywa zwać się będzie INZONE.

PlayStation 5 nadal jest lekko deficytowym towarem. Sytuacja na rynku się co prawda poprawiła, ale wciąż daleka jest od ideału. Mimo to Sony zamierza wkrótce wypuścić na rynek nowe akcesoria dedykowane m.in. nowej konsoli. Wśród nich jest kontroler w wersji Pro, a także kilka innych sprzętów.

Wszystkie nowe urządzenia będą należeć do serii nazwanej INZONE. Dla przykładu, INZONE H3 to nowy zestaw słuchawkowy, będący najtańszym z trzech propozycji w tej kategorii. Będzie on wykorzystywał połączenie kablowe oraz generował dźwięk przestrzenny. INZONE H7 to słuchawki bezprzewodowe średniej klasy. INZONE H9 będą najdroższe, a ich cechą charakterystyczną będzie system redukcji szumów.

Henderson uważa również, że Sony chce zaprezentować dwa nowe monitory gamingowe, także z serii INZONE. Zostały one przygotowane specjalne z myślą o PlayStation, a wśród najważniejszych ich cech wymienia się m.in. Auto HDR Tone Mapping oraz Auto Genre Picture Mode. Obie mają poprawić jakość obrazu, jaki będziemy obserwować na ekranie. Jeden monitor ma oferować 4K i 144 Hz, a drugi 1080p i 240 Hz.

Cen nowego sprzętu oczywiście nie znamy, ale urządzenia mają być ujawnione w przyszłym tygodniu. Ciekawe czy w tym samym czasie Sony zdradzi światu datę premiery God of War: Ragnarok, wszak gracze z niecierpliwością na nią wyczekują.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?