HYENAS to nowa gra studia Creative Assembly

Deweloperzy wreszcie ujawnili swoje nowe przedsięwzięcie, czyli FPS nastawiony na rywalizację, a zatytułowany HYENAS.

@ 23.06.2022, 13:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

HYENAS to nowa gra studia Creative Assembly

Studio Creative Assembly pracuje od czterech lat nad swoim kolejnym przedsięwzięciem w świecie gier FPP. Do tej pory nie wiedzieliśmy na temat projektu zbyt wiele, ale sytuacja wreszcie zaczęła się klarować. Dowiedzieliśmy się, że nowa produkcja speców od strategii to HYENAS.

Nową grę oficjalnie zaprezentował jej wydawca, SEGA. Okazuje się, że HYENAS to pierwszoosobowy shooter nastawiony na rywalizację, nieco różniący się od tego, co jest dostępne obecnie na rynku. Jeśli chcielibyście go sprawdzić już teraz, możecie zgłosić chęć uczestnictwa w testach alfa.

W HYENAS gracze podzieleni są na grupy, a ich celem jest poszukiwanie artefaktów popkultury. Ziemia oczywiście uległa zniszczeniu. Najbogatsi mieszkańcy niegdyś błękitnej planety przenieśli się na Marsa, podczas gdy reszta - w tym bieda - wyruszyła na czymś zwanym The Taint - gigantycznych, orbitujących slumsach.

Bogacze wzięli ze sobą wspomniane artefakty, a my, jako HYENAS, staramy się je odzyskać, uważając, że należą do nas. Pomagają nam maksymalnie 2 inne osoby, a więc możliwe jest łączenie się w grupy. Każdy HYENA to oczywiście inny styl rozgrywki, a gracze będą musieli wybrać coś, co odpowiada ich preferencjom.

HYENAS nie ma jeszcze daty premiery, ale zagramy prawdopodobnie w 2023 roku. Będzie ono dostępne na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   16:03, 23.06.2022
Ze zwiastunu można wyczytać iż będzie to najprawdopodobniej Hero Shooter czyli najbardziej lubiany przeze mnie gatunek sieciowych strzelanek Szczęśliwy

Czekam na testy Alfa z niecierpliwością Uśmiech
0 kudosBarbarella.   @   16:13, 23.06.2022
Artefakty popkultury ? A cóż to takiego będzie ? Majtki Madonny albo odlew penisa Elvisa ? Zdziwiony
0 kudosKawira   @   09:43, 24.06.2022
Ilość kciuków w dół pod filmikiem mówi za siebie. Najgorsze co mogli wypuścić
0 kudosbalic87   @   10:33, 24.06.2022
Cytat: Kawira
Ilość kciuków w dół pod filmikiem mówi za siebie. Najgorsze co mogli wypuścić
Może i tak być jednak na razie to raczej jedynie wróżenie z fusów gdyż właściwie to nic jeszcze nie pokazali... Po testach alfa będzie można oceniać .