Sucker Punch szuka pracowników do Ghost of Tsushima 2?

Wygląda na to, że Sucker Punch pracuje nad kolejną odsłoną serii Ghost of Tsushima. Na razie oczywiście mówimy jednak o doniesieniach.

@ 21.06.2022, 18:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Sucker Punch szuka pracowników do Ghost of Tsushima 2?

Studio Sucker Punch nie ujawniło jeszcze swojego kolejnego projektu, ale jest spora szansa na to, że ekipa pracuje nad Ghost of Tsushima 2. Pierwsza część tego cyklu rozeszła się w imponującym nakładzie, a ponadto zdobyła uznanie graczy i recenzentów. Dziwne byłoby więc, gdyby Sony nie zdecydowało się na opracowanie kontynuacji.

O tym, że Ghost of Tsushima 2 prawdopodobnie powstaje świadczą dwa ogłoszenia, w których Sucker Punch poszukuje nowych pracowników. W jednym informacja dotyczy stanowisko technicznego projektanta systemu walki, a w drugim mowa o starszym projektancie walki. 

Potencjalni kandydaci muszą mieć doświadczenie w przygotowywaniu gier z walką wręcz oraz skrytobójstwem. Muszą posiadać też wiedzę związaną z grami w otwartych światach. Nietrudno wysnuć z tych opisów przypuszczenia, że prawdopodobnie chodzi właśnie o Ghost of Tsushima 2. 

Co jeszcze Sucker Punch może przygotowywać? Jest szansa na to, że ekipa pracuje nad kolejną częścią serii inFamous. Trzeba jednak pamiętać, że w dotychczasowych produkcjach walka wręcz była raczej w tle, a główny nacisk kładziono na rozmaite moce głównego bohatera.

Czekamy oczywiście na więcej informacji, a póki co pamiętajcie, że Ghost of Tsushima dostępne jest obecnie na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na jego zakup, zerknijcie na naszą recenzję. Pamiętajcie też o poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKeiko   @   00:39, 22.06.2022
Cytat: bigboy177
Potencjalni kandydaci muszą mieć doświadczenie w przygotowywaniu gier z walką wręcz oraz skrytobójstwem. Muszą posiadać też wiedzę związaną z grami w otwartych światach.[...]
Co jeszcze Sucker Punch może przygotowywać?

To oczywiste, że kontynuację Sly Coopera Dumny .