Datę premiery A Plague Tale: Requiem poznamy jeszcze w tym tygodniu

Wydawca A Plague Tale: Requiem planuje specjalną transmisję, w trakcie której zobaczymy gameplay oraz poznamy datę premiery gry.

@ 21.06.2022, 18:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps5, xbox x/s

Datę premiery A Plague Tale: Requiem poznamy jeszcze w tym tygodniu

Mniej więcej tydzień temu pisaliśmy o nowym materiale filmowym, pokazującym fragmenty rozgrywki z A Plague Tale: Requiem. Mimo że w trakcie tamtej prezentacji gracze liczyli na ujawnienie daty premiery, finalnie dnia wydania nowego dzieła Focus Entertainment nie poznaliśmy. Zmienić ma się to jednak niebawem.

Focus Entertainment informuje, że wkrótce będzie miała miejsce kolejna prezentacja A Plague Tale: Requiem. W jej trakcie mamy poznać datę premiery gry. Transmisję zaplanowano na 23 czerwca, czyli już za dwa dni powinniśmy się dowiedzieć kiedy projekt pojawi się w sklepach.

A Plague Tale: Requiem to kontynuacja wydanego w 2019 roku A Plague Tale: Innocence. Główną bohaterką sequela jest Amicia - dziewczyna, która przemierza pełne niebezpieczeństw lokacje, skradając się i korzystając przede wszystkim ze swojego sprytu. Okazyjnie będzie w stanie też walczyć, choć nie będzie to regułą. Amicii towarzyszy młodszy brat, Hugo. Wiemy że ma wyjątkowe umiejętności, choć nie sposób powiedzieć, jak wpisuje się on w wątek.

A Plague Tale: Requiem zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   10:36, 22.06.2022
Ah, już się nie mogę doczekać. Pierwsza część była świetna. Uśmiech