The Lord Of The Rings: Rings Of Power ma zaplanowane aż pięć sezonów

Serial The Lord Of The Rings: Rings Of Power otrzyma ponoć aż pięć sezonów.

@ 06.06.2022, 20:15
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
inne

The Lord Of The Rings: Rings Of Power ma zaplanowane aż pięć sezonów

Przygotujcie się na pięć sezonów nadchodzącego serialu telewizyjnego Amazon, The Lord of the Rings: The Rings of Power. Showrunner JD Payne powiedział Empire Magazine, że już wiedzą, jakie będzie ostatnie ujęcie serialu, mimo że jest jeszcze wiele czasu do jego zaprezentowania.

"Prawa, które kupił Amazon, dotyczyły 50-godzinnego serialu. Od początku wiedzieli, że to będzie wielka historia z wyraźnym początkiem, środkiem i końcem. Wiemy nawet, jakie będzie nasze ostatnie ujęcie ostatniego odcinka” - powiedział Payne.

Fani telewizji doskonale wiedzą, że nie każdy serial od początku wie, dokąd zmierza, więc dobrze słyszeć, że Rings of Power ma przynajmniej zarys całej historii. Jak zwykle plany mogą się jednak zmienić.

Podczas gdy niektóre wątki i postacie w Rings of Power zostały stworzone na potrzeby serialu, Patrick McKay powiedział, że serial jest zgodny z duchem tego, czego mógł chcieć Tolkien. Jednocześnie twórcy podkreślają, że nie mają zamiaru rywalizować z Peteram Jacksonem i jego wizją Śródziemia.

Premiera The Rings of Power odbędzie się 2 września w Prime Video. Nie jest to jedyny projekt w uniwersum Władcy Pierścieni, który jest obecnie w fazie realizacji, ponieważ produkowany jest również film animowany The War of the Rohirrim, który ukaże się w 2024 roku. Pamiętajcie również o 1 września, kiedy to ukaże się gra wideo The Lord of the Rings: Gollum.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   20:53, 06.06.2022
Seriale jakieś robią multisezonowe a porządnej growej Trylogii opartej na literackiej i filmowej Trylogii ani widu ani słychu. Zły
1 kudosKawira   @   10:37, 07.06.2022
patrząc na trailery anulują po pierwszym tnąc straty xD
0 kudosBarbarella.   @   14:16, 07.06.2022
Ale to chyba Amerykanie są a oni są trochę " inni ". Puszcza oko
0 kudospetrucci109   @   18:22, 07.06.2022
Dobrze, że Trylogia była zekranizowana dawno temu...
1 kudosUxon   @   19:48, 07.06.2022
Cytat: Barbarella.
Ale to chyba Amerykanie są a oni są trochę " inni ". Puszcza oko
To nie chodzi o Amerykanów. To są podstawione dzieciaki przez Amazon, za pieniądze podniecające się tym, że serial silnie i za wszelką cenę stawia na różnorodność rasową i seksualną, propagując i wmawiając nam jedyny i słuszny PRZEKAZ (chyba każdy wie o co chodzi). Pal licho scenariusz, fabułę, zgodność z kanonem (zresztą Amazon nie ma nawet praw do Silmarilliona, a historia ma się na nim opierać Konsternacja ), czy po prostu dobrze nakręconą produkcję. To nieistotne. Ma być dużo reprezentacji rasowych (bo jak nie będzie, to powieje dyskryminacją i ktoś się obrazi, że nie ma swojego reprezentanta), LGBTHWDP+ i różnych innych, nowoczesnych dziwactw. Reszta to dodatek, a że całość opiera się na dziele, które się dobrze kojarzy? Tym lepiej. Będzie łatwiej wepchnąć masom swoje chore, patologiczne ideologie.

Jeszcze, co do filmiku, to Amazon robił podobne szopki w wielu krajach świata, wykładając grube pieniądze i podobnie jak tu płacono za takie reakcje po wcześniejszym zamkniętym pokazie serialu specjalnie dla "superfanów". Ten filmik, co wkleiłem, jest wrzucony ponownie, bo Amazon go wcześniej sam usunął. Dlaczego? Za jakieś 150 łapek w górę przy jednoczesnych 12 tysiącach w dół Uśmiech Jaki był odbiór tego materiału, to sami widzicie w komentarzach pod nim. Totalny marketingowy strzał w kolano.

Przy okazji, trzeci sezon Wiedźmina ma już totalnie odlecieć w promocji PRZEKAZU, poczytajcie w sieci o planowanym Radowidzie, Margaricie, Mistle i Milvie (to jak na razie jedyne nowe zapowiedziane postacie na 3 sezon). Nie będę tu niczego wklejał, bo to nie ten wątek, ale zapewniam, będziecie zaskoczeni Szczęśliwy

Takie są dziś priorytety, a będzie tylko gorzej. Świat zwariował. Dlatego niech sobie kręcą nawet i 10 sezonów tego LotR'opodobnego tworu. Ja nie obejrzę na pewno.
0 kudosBarbarella.   @   20:57, 07.06.2022
Cytat: Uxon
Ma być dużo reprezentacji rasowych (bo jak nie będzie, to powieje dyskryminacją i ktoś się obrazi, że nie ma swojego reprezentanta),

Podobno Rusków ma nie być . Zdziwiony Konsternacja
0 kudosBarbarella.   @   15:14, 09.06.2022
Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony
Widzę że Tolkien już przyzwyczajony do obracania się w grobie i nic go nie zadziwi. Pokręcony
0 kudosUxon   @   18:55, 09.06.2022
Niech się Tolkien cieszy, że tego burdelu nie dożył. Mnie pozostaje jedynie przytoczyć parafrazę cytatu jego syna, Christophera: “pozostaje jedynie odwrócić głowę".
Dodaj Odpowiedź