Nowa odsłona Crash Bandicoot jest prawdopodobnie w produkcji

Rudzielec otrzyma kolejną odsłonę ze swojej serii, tym razem prawdopodobnie dla czterech graczy.

@ 06.06.2022, 20:12
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Nowa odsłona Crash Bandicoot jest prawdopodobnie w produkcji

Pojawiają się plotki o nowej grze z serii Crash Bandicoot, aczkolwiek tym razem czteroosobowej w stylu gier Nintendo Super Smash Bros.

Źródłem przecieku jest Jez Corden z Windows Central, który zajawił to przemawiając w podcaście Windows Central Gaming, w którym powiedział:

"Nowy Crash? Zastanawiam się skąd masz te informacje? Myślę, że moglibyśmy zobaczyć nowego Crash Bandicoota i nie tylko będzie to nowy Crash Bandicoot, ale także będzie to multiplayer czteroosobowy. Ma być to wieloosobowy brawler w świecie 'Crash Bandicoot".

Jeśli rzeczywiście to jest to, co otrzymujemy, to ma to sens. Aktualnie na rynku jest sporo gier tego typu, ot chociażby MultiVersus czy Nickelodeon All-Star Brawl. Możliwe że Activision również zapragnęło posiadać produkcję z tego gatunku, a że są w posiadaniu jednej z najpopularniejszych marek gamingowych, to warto ją wykorzystać.

Ostatnia gra z serii to Crash Bandicoot 4: It's About Time. Była to pomysłowo zaprojektowana i bardzo wymagająca platformówka, która pozwoliła marce wrócić na szczyt.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   09:57, 08.06.2022
Z chęcią zagram, czwórka pozostawiła niedosyt u mnie.