The Callisto Protocol - pierwszy gameplay jeszcze w tym tygodniu!

Deweloperzy przygotowują się do wielkiej prezentacji The Callisto Protocol. Jak wszystko pójdzie dobrze - a na to się zapowiada - gameplay zobaczymy jeszcze w tym tygodniu.

@ 06.06.2022, 11:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Callisto Protocol - pierwszy gameplay jeszcze w tym tygodniu!

Pisaliśmy ostatnio o nowym zwiastunie i dacie premiery The Callisto Protocol. Jako że rozbudził on w fanach horrorów apetyt, wielu z nich - i także Was - czeka na pierwszy gameplay. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, zadebiutuje on w sieci podczas imprezy zwanej Summer Game Fest. Potwierdzili to organizatorzy wydarzenia.

Akcja The Callisto Protocol toczy się w roku 2320 w kolonii więziennej Black Iron na księżycu Callisto. Głównym bohaterem jest więzień Jacob Lee, który musi przetrwać w obliczu inwazji dziwnych obcych istot. Na szczęście nie będzie musiał polegać na własnych mięśniach, albowiem do dyspozycji ma całkiem imponujący arsenał wyposażenia, w tym broń grawitacyjną.

The Callisto Protocol miało się pierwotnie toczyć w uniwersum PUBG Battlegrounds, ale twórcy uznali, że potrzebują przygotować własne uniwersum. Nie chcą się ograniczać do czegoś, co zostało wcześniej opracowane. Premierę gry zaplanowano na 2 grudnia, a bawić będziemy się wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
The Callisto Protocol

The Callisto Protocol

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE

The Callisto Protocol to survival horror z elementami akcji osadzony w futurystycznej przyszłości. Za projekt odpowiada debiutanckie Striking Distance Studios, złożone cz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   12:38, 06.06.2022
No fajne te paskudztwa które nas atakują ale kurka ileż można. No niby strachliwa baba jestem ale te gęby kompletnie nie robią na mnie wrażenia.