Summer Game Fest skupi się głównie na już zapowiedzianych grach

Zobaczymy oczywiście mnóstwo interesujących materiałów, a także garść zapowiedzi. Znaczna część imprezy poświęcona będzie jednak wcześniej ujawnionym grom.

@ 06.06.2022, 15:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, mob, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s, free 2 play

Summer Game Fest skupi się głównie na już zapowiedzianych grach

Już za kilka dni będziemy mogli oglądać kolejną odsłonę imprezy Summer Game Fest. Gracze z całego świata mieli ogromne oczekiwania wobec niej, ale gospodarz wydarzenia, Geoff Keighley, postanowił nieco ostudzić nasze zapały. Nie spodziewajcie się zbyt wielu zaskakujących zapowiedzi.

Summer Game Fest zaplanowano na 9 czerwca, a zatem do imprezy zostało już niewiele czasu. W sieci regularnie pojawiają się nowe doniesienia na temat tego, czego możemy się w trakcie transmisji spodziewać, a jako że wiele z nich to plotki, Keighley poczuł się zobligowany do tego, by co nieco skorygować.

Po pierwsze gospodarz zdradził, że całe wydarzenie trwać będzie od 60 do 90 minut - tyle mniej więcej musicie zarezerwować sobie czasu. Dokładnej długości nie ujawniono, ponieważ na scenie zobaczymy wielu gości, a to sprawia, że niełatwo określić ile będzie potrzebował każdy z nich.

Po drugie, chyba ważniejsze, dowiedzieliśmy się, że w trakcie transmisji zobaczymy mnóstwo gier (wielkich, dużych i małych), ale przede wszystkim będą to tytuły, które wcześniej ujawniono. Impreza "głównie skupi" się na tytułach, o których istnieniu wiemy. Będą oczywiście zapowiedzi, ale mamy nie wierzyć w plotki, które krążą w sieci.

Z tytułów, które mają być zaprezentowane podczas Summer Game Fest do tej pory ujawniono Call of Duty: Modern Warfare 2, The Callisto Protocol, Gotham Knights oraz Cuphead: The Delicious Last Course. Doniesienia dotyczą natomiast między innymi Marvel’s Midnight Suns oraz Saints Row. Co jeszcze? Poczekamy, zobaczymy!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosBarbarella.   @   17:01, 06.06.2022
90 minut ? Toż festiwale w Sopocie albo w Opolu trwały dłużej . Zdziwiony