God of War: Ragnarok otrzymało kategorię wiekową w Korei Południowej

Najnowsze doniesienia wskazują na to, że premiera God of War: Ragnarok faktycznie nastąpi jeszcze w tym roku.

@ 26.05.2022, 13:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

God of War: Ragnarok otrzymało kategorię wiekową w Korei Południowej

God of War: Ragnarok zadebiutować ma jeszcze w tym roku - tak przynajmniej wynika z dotychczasowych informacji na temat przedsięwzięcia. Niepokojące jest natomiast to, że wciąż nie widzieliśmy żadnego materiału z rozgrywki, a kampania marketingowa praktycznie nie istnieje. Światełkiem w tunelu jest rating, jaki God of War: Ragnarok dostało w Korei Południowej.

Wniosek o przyznanie kategorii wiekowej Sony złożyło w odpowiednim urzędzie (GRAC) w dniu 18 maja. Prześwietlanie God of War: Ragnarok trwało mniej więcej tydzień i tytuł otrzymał odpowiednią ocenę. To oznacza, że premiera to naprawdę kwestia czasu, czyż nie?

Sony nie skomentuje oczywiście naszych domysłów, a to oznacza, że musimy uzbroić się w cierpliwość. Warto natomiast zwrócić uwagę na to, że kategorie wiekowe gier w Korei Południowej przeważnie przydzielane są mniej więcej 2-3 miesiące przed debiutem danego projektu, co mogłoby wskazywać na to, że w God of War: Ragnarok zagramy w okolicy września.

God of War: Ragnarok zmierza do posiadaczy konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5.


Sprawdź także:
God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok

Premiera: 2022
PS4, PS5

God of War: Ragnarok to kolejna część uznanej serii gier akcji ukazujących się wyłącznie na konsolach PlayStation. Ragnarok podąża ścieżką wyznaczoną przez swoisty reboot...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?