W Microsoft Flight Simulator wylądujemy na lotniskowcu. Dodatek Top Gun: Maverick

Udostępniono darmowe DLC związane z premierą filmu Top Gun: Maverick do Microsoft Flight Simulator. W jego ramach będziemy mogli spróbować sił w lądowaniu na lotniskowcu!

@ 26.05.2022, 13:54
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox x/s

W Microsoft Flight Simulator wylądujemy na lotniskowcu. Dodatek Top Gun: Maverick

Prawdziwą gratkę dla fanów Microsoft Flight Simulator przygotowali deweloperzy z okazji dzisiejszej kinowej premiery filmu Top Gun: Maverick. W jednej z misji weźmiemy udział w podejściu do lądowania na lotniskowcu.

Darmowy dodatek Top Gun: Maverick do Microsoft Flight Simulator jest już dostępny na PC oraz Xboksach Series S|X i oprócz wspomnianego zadania, czekają na nas też inne atrakcje. Twórcy przygotowali m.in. zupełnie nowe malowanie dla jednej z maszyn - F/A-18E Super Hornet. Tak by wyglądała identycznie jak myśliwiec używany w filmie przez Pete'a "Maverick" Mitchella.

Pojawiają się też 3 nowe misje treningowe, w ramach których za sterami wspomnianego Super Hornet nauczymy się najbardziej wymagających manewrów. Jakby tego było mało, zasiadając w kokpicie fikcyjnego samolotu prototypowego wzniesiemy się na wysokość ponad 45 km nad poziomem morza.

Film Top Gun: Maverick dziś wszedł do kin w całej Polsce. W rolach głównych występują Tom Cruise oraz Val Kilmer. Reinkarnacja kultowej marki zbiera świetne oceny wśród widzów.

Twórcy Microsoft Flight Simulator cały czas rozwijają swój projekt. Na ten rok zapowiedziano jeszcze przynajmniej trzy duże aktualizacje World Update. W planach jest m.in. wsparcie dla technologii NVIDIA DLSS oraz dodanie do gry wyczekiwanych przez graczy helikopterów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?